Babalar Günü Hediyeleri

Kimliğiniz tanımlanırken önce "şu babadan olma", sonra "bu anneden doğma" denmez mi? Kendisini arka planda gizlemeyi başarsa da, teknik olarak önce hep babanız gelir aslında! Adem Baba'dan beri böyledir... Yuvayı dişi kuş yapar ama ailenizin kuruluşu için ilk teklif kimden gelmiştir? Sonra tohumunuzu kim atmış ve kulağınıza isminizi ilk kim fısıldamıştır?

Elbette yaşamınız boyunca maddi manevi en güçlü, en samimi desteğiniz olan; "babanız"! O hâlde değil tek bir güne, bir ömre sığdıramayacağınız, hayatınızın en bilge kahramanına mütevazı bir hediye ile de olsa öncelik hakkını teslim etmek evlatlık borcu sayılır. Ailenin, hanenin reisine, babaya hediye için online alışveriş sitesi Hediyehanem yanınızda.

Babaya özel hediye seçmek biraz çaba ister. Bir baba neye ihtiyaç duyabilir ki? Kendisini vefa ile sevip saydığınızı ve emeğini takdir ettiğinizi görmek babanızın hakkıdır elbette. Babayı mutlu edecek şey pahalı bir armağan değildir, onunla gurur duyduğunuzu anlatmak ve kendisini özel hissettirmektir. İsme özel, ucuz bir hediye bile yüzünü güldürmeye yeter.

Konu Babalar Günü Hediyesi olunca, biraz da telaş girer işin içine hâliyle. Babaya nasıl bir hediye almalı, babamı ne sevindirir, hangi hediye babama göre diye düşünür durursunuz! Öte yandan;  enteresanözgün, ilginç, anlamlı, orijinal, etkileyici, karizmatik bir hediye vermek istersiniz.

İşte bu noktada, kişiyeisme özel hediyelik ürünleri ile Hediyehanem öne çıkıyor. Hesaplı, şık, iddialı, keyifli, duygusal, hediye seçeneklerinden oluşan Hediyehanem Babalar Günü koleksiyonu butik ürün yelpazesi ile güvenli online alışveriş için sizi bekliyor.

Üzerinde babanızın ismi hatta resmi ile sevgi ve övgü ifadelerinizi yansıtan bir tasarımla günlük hayatında kullanabileceği bir eşya hediye edip hoş bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? "I Love Dad" İsimli Kupa Bardak, "Kral Babam" İsimli Kupa Bardak, Babasının Çocukları Kupa Bardak, Aile Fotoğraflı Kupa Bardak, Erkek Övgü Kupa Bardak birkaç öneri sadece...

Arzu ederseniz yine hepsi kişiye özel; Fotoğraflı Erkek Övgü Yastığı, Bıyık Sevenlere İsimli Yastık, Fotoğraflı Anahtarlık, Özel Harf Kupa Bardak gibi daha pek çok seçenek mevcut! Pilot Kupa Bardak ve Maket Uçak yanı sıra Doktor, Harita Mühendisi Biblo Kalemler veya Fotoğrafçı, Sinemacı gibi Biblo çeşitleri ile babanızın mesleğini yansıtan hediyeler de var...

Siyah Beyaz, Sarı Lacivert, Sarı Kırmızı, Aşk Yastıkları veya Kupa Bardakları gibi babanızın tuttuğu takımı ifade eden; El Yapımı Metal Rolls Royce Klasik Araba, Harley Davidson Motosiklet, Airbus Uçak Maketleri gibi babanızın ilgi alanına giren, Necip Fazıl Kısakürek İmzalı Kupa Bardak gibi önemsediği bir şahsiyeti yansıtan hediyeleri de tercih edebilirsiniz.

Hatta Osmanlı Torunu Kupa Bardak üzerine ismini yazdırıp asaletine asalet katabilir, hele bir de annenizin de hatırı kalmasın derseniz Ev Hanımı ve Evin Reisi İkili Kupa Bardak gibi bir tercihle ikisinin de gönlünü alabilirsiniz. Burada karşılaşabileceğiniz hediye seçenekleri hayal gücünüz kadar geniş. Üstelik Hediyehanem sıcaklığında huzur ve güven ortamında...

"Her şey babam için" diyorsanız; babalara özel, Babalar Gününe özel hediye bakmak, ona sizi hatırlatacak özel tasarımlı, esprili, duygulu, harika, farklı bir hediye seçmek, hepsi bi’ âlem Hediyehanem ürünlerine banka kartı, kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçeneği ile sahip olmak için değişim - iade garantili güvenli online alışverişe hoş geldiniz...

Devamını Göster