En İyi

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Yaşadıkça sürekli yeni bir şeyler öğrenir insan. Güzeldir öğrenmek! Bebeklikten itibaren çocukluk, ergenlik, gençlik derken yaşam boyu devam eder. İlkin kendi kendinizi, sonra etrafı tanımaya başlarsınız. Önce annenizi, babanızı ve çevrenizdeki insanları, nesneleri gözlemleyerek öğrenirken, bir gün bir sınıfta ilk öğretmeninizi karşınızda bulmuşsunuzdur.

Başta varlıkları, şekilleri, renkleri, çizmeyi, boyamayı, doğruyu, yanlışı, arkadaşlığı, sevmeyi, saymayı öğreten yuva, kreş, anaokulu, anasınıfı öğretmeni girmiştir çoğunuzun hayatına. Sonra özel kurs, ilkokul, ortaokul, lise, kolej, dershane, yüksekokul, üniversite, fakülte öğretmeni (hocası). Küçük bir teşekkür hediyesi için hepsine Hediyehanem yeter!

Sayıları, harfleri, okumayı, yazmayı, ezberi, hesabı, terimleri, formülleri size ilk kez öğreten İlkokul Öğretmeni değil mi? İngilizce Öğretmeni, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni, Müdür ve Müdür Yardımcısı da yine ilk tanıştığınız öğretmenlerdir ilkokulda. İlk oldukları için hayatınızdaki yeri ve değerleri de ayrı olduğundan en güzel hediyeler onların hakkıdır.

Kaç Ortaokul Öğretmeniniz oldu? Türkçe Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Fen Bilgisi (Bilimleri) Öğretmeni, Sosyal Bilgiler Öğretmeni, Yabancı Dil Öğretmeni, Resim (Görsel Sanatlar) Öğretmeni, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni, İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Öğretmeni, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni, Rehberlik ve Kariyer Planlama Öğretmeni...

Kur'an-ı Kerim, Hz. Muhammed'in Hayatı, Temel Dinî Bilgiler, Okuma Becerileri, Yazarlık ve Yazma Becerileri, Yaşayan Diller ve Lehçeler, İletişim ve Sunum Becerileri, Arapça, Almanca, Fransızca, Bilim Uygulamaları, Matematik Uygulamaları, Çevre ve Bilim, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım, Spor ve Fiziki Etkinlikler, Drama, Zeka Oyunları, Halk Kültürü, Medya Okuryazarlığı, Hukuk ve Adalet, Düşünme Eğitimi Öğretmeni de seçmeli derslerin.

Peki ya önceki branşlara ilaveten kaç Lise Öğretmeniniz oldu? Dil ve Anlatım Öğretmeni, Türk Edebiyatı Öğretmeni, Anlatım Öğretmeni, Coğrafya Öğretmeni, Fizik Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, Biyoloji Öğretmeni, Felsefe Öğretmeni, Sağlık Bilgisi Öğretmeni, Trafik ve İlk Yardım Öğretmeni... Hediyehanem'de her birine farklı tasarım ve hediye var!

Diksiyon ve Hitabet, Osmanlı Türkçesi, Uzay Bilimleri, Psikoloji, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi, Bilgi Kuramı, Demokrasi ve İnsan Hakları, İşletme, Ekonomi, Girişimcilik, Görsel Sanatlar, Sanat Tarihi, Drama, Bilgi ve İletişim Teknolojisi, Proje Hazırlama Öğretmeni seçmelilerin...

Bölümü, dalı, fakültesi, branşı ne olursa olsun; Üniversite Öğretmeni yerine Üniversite Hocası demek de adet olmuş ya;. Asistan, Okutman, Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi, Doktor, Yardımcı (Yrd-Yar) - Doçent, Profesör, Başkanı, Dekanı, Yardımcısı, Üniversite Rektörü için aydın ve akademik hediyeler de yine Hediyehanem'de.

Tıp, Güzel Sanatlar, Hukuk, Ekonomi, Diş Hekimliği, Veterinerlik, Denizcilik, Doğal, Sosyal ve Beşeri, Siyasal, İktisadi ve İdari, Toplum Bilimleri, Fen-Edebiyat, Orman, Ziraat, Turizm, Teknoloji, Dil-Tarih-Coğrafya, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Yabancı Diller, İletişim, İktisat, Mühendislik, Eczacılık, Hemşirelik, Eğitim, İlahiyat, Mimarlık fakültesi Hocası için de tabii...

Özel dersi, eğitimi, dalı, mesleki eğitmeni, belletmeni, öğretmeni için; tez danışmanı için; dil, kur, Kuran kursu, hadis, fıkıh, tefsir, siyer, cami, kürsü, medrese hocası için, öğreticisi, yetiştiricisi, uzmanı, ustası, erbabı, muallimi, üstadı, piri için; kısacası; adı ne olursa olsun öğrettiği her harf için 40 yıl köle olunası o fedakâr bilge insanları anmak bir vefa borcudur.

O hâlde üstünde ismi ve resmi hatta sizin de isminiz ve resminiz olan sevgi dolu, esprili mesajlar taşıyan, kişiye-isme özel hediyeler onları çok duygulandıracaktır. Hediyehanem'in öğretmene, ziyarete, Öğretmenler Gününe özel hediyelerinden; Kupa Bardaklar, Tişörtler, Yastıklar, Ev Aksesuarları, Saatler, Anahtarlıklar, Çikolatalar harika...

Fotoğraf, Çerçeve, Magnet, Takı ve Aksesuarları, Sertifika, Mouse Pad, Yap-boz (Puzzle), Ayna, Kapı Askılıkları, Cep Telefonu Standı (Stantları) ve Kılıfı (Kılıfları), gibi ürünler de Hediyehanem'in isme özel Öğretmenler Günü hediyelerinden... Kalem, Kalemlik, Biblo ve Klasik Araçlar da mesleki branşına göre, öğretmeniniz için kişiye özel bir armağan olabilir.

Öğretmenler Günü için özel bir öğretmenler günü hediyesi veya dilediğiniz an vefanızı ifade eden bir anı olarak, kampanyalı, ekonomik, hesaplı bir hediye seçmek; hepsi bi' âlem Hediyehanem ürünlerine banka kartı, kredi kartı veya kapıda nakit ödeme seçeneği ile sahip olmak için değişim - iade garantili güvenli online alışverişe hoş geldiniz...

Devamını Göster