Aşkın Her Hâli için

Sevgililer Günü Hediyeleri

Yaşamı anlamlandıran en üstün, en güçlü duygudur Aşk! Ne güzeldir sevmek, sevilmek... Sizi siz olduğunuz için seven, sadece ve daima sizi seven, değerinizi bilen ve sizin de aynı şekilde en güçlü duygularla kendisini sevdiğiniz, hayatınızdaki en özel en sevgili insandır o. Onu anmadan bir gün dahi geçmez, dünyayı birlikte yaşamak, birlikte yaşlanmak istersiniz.

Erkeğe - kadına bakmaz ki; herkes aşka, aşığa, sevdalıya, sevgiliye ihtiyaç duyar. Âşıklara, sevgililere, sevgililer gününe özel, çılgın, romantik hediyeler Hediyehanem'de...

Her şey o ilk bakışla başlar. Onu çok sever, âşık olur, aklınızdan çıkaramazsınız. O da sizi fark etsin, ilgi duysun, sizi düşünsün, sevsin istersiniz. Dikkatini çekecek, mutlu edecek ona sizi ve sevginizi hatırlatacak, kendisini özel hissettirecek bir şeyler yapmak istersiniz. Sevgiliye özel, isme özel, kişiye özel, çiftlere özel hediyeler tam da burada!

Gönül verdiğiniz o özel insanın gönlünü kazanmak ve bir ömür kaybetmemek için; aşkınızı, heyecanınızı her an diri ve taze tutmalısınız. Bunun da yolu her fırsatta onun karşısına tatlı sürprizler ve aranızdaki aşkı anlatan farklı, ilginç hediyelerle çıkmanızdır. Sevgiliye hediye vermek, tek sevgililer günü için değil her günü sevgililer günü olanlar için ciddi bir fırsattır.

Siz de "sevgilime, unutamam" diyor, o da sizi unutmasın, unutamasın istiyorsanız; isimli, resimli hatta her ikinizin yani sevgililerin ismi ve resmi olan, sevgi - övgü dolu, esprili - duygusal mesajlar taşıyan hediyelerle daima göz önünde olur, hep hatırlanırsınız...

Hediyehanem'in hepsi bi' âlem hediyelik koleksiyonları içinde yer alan Kupa Bardaklar, Tişörtler, Yastıklar, Ev-Ofis Aksesuarları, Saatler, Anahtarlıklar, Çikolatalar tam da böyle! Sevgilinizin beğeni ve ilgi (hatta mesleki) alanlarına uygun seçeceğiniz ürünlere göre sizin ve/veya onun ismini belki de resmini, konsept tasarım baskılı şekilde hediye edebilirsiniz.

Aranızdaki aşka özel, âşıkların adına özel hediyeler arasındaki; Takı ve Aksesuarları, Ayna, Magnet, Sertifika, Yap-boz (Puzzle), Cep Telefonu Standı (Stantları) ve Kılıfı (Kılıfları), "Mouse Pad" , Kapı Askılıkları, Fotoğraf, Çerçeve vb. ürünler veya Kalem, Kalemlik, Biblo ve Klasik Araçlar da hobisine, zevklerine göre kişiye özel sevgililer günü armağanı olabilir.

Her biri kişiye, sevgiye, sevgililere özel; Resimli Aşk Kupası, Seni Seviyorum Yastık, 99 Parça Kalp Puzzle, 365 Gün Aşk Kavanozu, İsimli Bayan Cüzdan, Time Dergisi Kapağı, Birlikte Yaşlanalım Biblosu, Âşıklar Müzikli Kar Küresi, Sensiz Zamanın Anlamı Yok Saati, Aşk Karnesi, Aşk Tapusu, Sev Beni Suluk, 3'lü Magnet, Kalpli Anahtarlık daha neler neler!

Onun için araştırıp, seçeceğiniz coşkulu, duygulu, ihtişamlı, gizemlimasum, saf, ince, nazik bir ürünü; "seni seviyorum", "hoşlanıyorum", "affet - bağışla - özür dilerim" veya tanışma, açılma, flört, ilk buluşma, söz, nişan, barışma hediyesi olarak sunabilirsiniz...

Aşkın her günü "sevgililer günü" diyorsanız, burada her ürünü bir aşk mesajına çevirebilir, ister ilanı aşk etmek, ister özür dilemek, ister gönlünü almak, ister aşk tazelemek için, Hediyehanem online alışveriş sitesinden en ideal hediyeyi seçip; banka - kredi kartı veya kapıda ödeme ile güvenli ve hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

Devamını Göster