3'lü Dostluk Kupası
3'lü Dostluk Kupası 3'lü Dostluk Kupası 3'lü Dostluk Kupası

3'lü Dostluk Kupası

Ürün Kodu
11636DJ1
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
32,00
25,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Açıklama
1. İsim
2. İsim
3. İsim
Tümü
Tahmini Teslim Tarihi: 20 - 23 Ocak
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Dostlar hayatın çetin yollarında ilerlerken yolumuzu çekilir kılan, kolaylaştıran, olmazsa olmazlarımızdandır. Hayatımızda belki çok arkadaşımız olur ama dostlarımız sınırlı sayıdadır. Çünkü dostlar en özel anlarımızın ortağı, en çaresiz duygularımızın ilacıdır. Dostluk gelip geçici, yüzeysel, çıkarsal ilişkilerden uzak, saf ve içtendir. En sağlam dostluklar genellikle orta okul, lise yıllarında edinilir. Tabii ki üniversite yıllarında, iş hayatında da güzel dostluklar edinmek mümkündür. Fakat orta okul, lisedeki dostlukların yeri her zaman başkadır.

Hele orta okul, lise yıllarında birbirine kenetlenmiş, ayrılmaz kız grupları vardır ki bu gruplardaki dostluklar ömürlüktür. 3 kişilik böyle bir dost grubunuz varsa çok şanslısınız. Bu dostluk grubunuzun simgesi olacak bir hediye dostluğunuzu perçinleyecektir. 3'lü Dostluk Kupası 3 kişiden oluşan sağlam dostluklar için tasarlanmış şahane bir üründür. 3'lü Dostluk Kupası' nı grubunuzdaki dostlarınıza doğum günlerinde hediye edebileceğiniz gibi üçünüze birer tane alıp dostluğunuzun simgesi olarak bir ömür saklayabilirsiniz. Kullanmayı tercih etmeniz durumunda üçününüzün aynı anda size özel tasarlanmış 3'lü Dostluk Kupası' ndan içeceklerinizi yudumlamanız çok tatlı olmaz mı?

Özellikleri:

3'lü Dostluk Kupası; beyaz porselen üzerine çift taraflı baskıyla hazırlanmıştır. Kupa üstündeki üçlü kız görseli son derece şirindir. Dostluk temalı, içleri ısıtan bir not ve 3 dostun isimleriyle tasarlanan 3'lü Dostluk Kupası 3 kişilik bir dost grubunun sahip olabileceği en anlamlı hediyedir. 3'lü Dostluk Kupası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

3'lü Dostluk Kupası Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış