Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
116RWMI6
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
59,00
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 5 - 8 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak insanların günlük hayatta çokca ihtiyaç duydukları bir üründür. Her türlü iş yerinde gün içinde insanların kupa bardağa ihtiyacı olur. Soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kullanışlı ve sağlıklı olması tercih edilme oranını artırır. Bütün meslek grupları için iş yerinde, okulda , ofiste tercih edilen bir üründür. Aşçı Kupa Bardak ürünü, aşçılar için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Hediyeyi vereceğiniz insanın sizin çok yakın biri olması gerekmez. Sizinle her hangi bir şekilde ilişkili olan, hayatı paylaştığınız, iş yerini paylaştığınız ya da birlikte çalıştığınız aşçı arkadaşınıza Aşçı Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün aşçılar için yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Aşçı Kupa Bardak  ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi, dışı ve kulpu beyaz renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda aşçılıkla ilgili küçük bir tava resmi, altında ise "cook chef" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise aşçının adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı direk güneş ışığından muhafaza ederek daha uzun zaman şık kalmasını sağlamış olursunuz.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Aşçı Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış