Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak
Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak

Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak

Ürün Kodu
115GNOJK
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,67
29,89
Favorilerime Ekle
Renk Seçenekleri
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Yükseklik
9,5
Çap
8
Ürün Açıklaması

Kupa bardak insanın var olduğu her yerde kullanılan bir üründür. Bu ürün  evde, işyerinde, ofiste gün içinde sıcak ya da soğuk içeceklerin içimi sırasında ihtiyaç duyulan bir araçtır. Kullanımının kolay ve sağlıklı olması tercih edilme oranını artırır. Aşk Beş Vekittir Kupa Bardak  ürünü, sevgililer için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, özel gün hediyeleri içerisinde, hediye edilen insanda yüksek derecede memnuniyet oluşturan bir araçtır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Özel gün hediyeleri grubunda yer alan bu kupa bardak, öncelikle özel günlerde anne, baba, sevgili gibi yakın kimseleri hedeflemektedir. Bu hediyeyi özel günlerde annenize, babanıza, sevgilinize ya da yakın arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak hediyesini kadın-erkek bütün sevdiklerinize yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilirsiniz.

Hediye Zamanı
Özel günler için özel olarak tasarlanmış Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak  hediyesi ile sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilirsiniz. Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Bu özel hediyeyi özel günlerinde annenize, babanıza, sevgilinize ya da arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
Süblimasyon baskı türü ile imal edilmiş olan bu kupa bardak, çok şık bir görünüm arz etmektedir. Ürün, içi,dışı ve kulpu beyaz  renkte, standart kupa bardak ölçülerinde tasarlanmıştır. Çift taraflı baskı sayesinde Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak her yönden şık bir görüntüye kavuşturulmuştur. Özel günler için tasarlanmış kupa bardak hediyesi üzerinde  yukarıda "aşk" yazısı, altırda beş vakti temsilen beş parmak imgesi, en aşağıda ise "vakittir" yazısı yer almaktadır. Bu kişiye özel hediye sevdikleriniz için kalıcı ve anlamlı bir jest olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Sizden gelen sipariş üzerine özel olarak tasarlanacak kupa bardak iki iş günü zarfında, vereceğiniz adrese ulaştırılacaktır. Ürün özel hediye paketi içinde size ulaştığında, teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız yararınıza olacaktır. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Aşk Beş Vakittir Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış