Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm
Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm

Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm

Ürün Kodu
116EWFML
Yorumlar (1)
% 00 indirim
81,00
63,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Fotoğraf
Ekle
Tahmini Teslim Tarihi: 17 - 20 Ekim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Boyutlar
27 cm
Ürün Açıklaması

Hediye almak kimilerine göre en zevkli aktivitelerden biriyken, kimileri için yorucu ve sıkıntılı bir aktivitedir. Aradaki bu fark, muhtemelen kararsızlık seviyesinin yüksekliği, hediye seçimi konusunda daha önce yaşanan başarısızlıklar ve alışveriş yapmayı sevip sevmeme gibi faktörlerle ortaya çıkar. Artık bu olumsuzlukları yaşamaya son! hediyehanem.com birbirinden güzel bir çok ürünle hediye alternatiflerini ayağınıza getiriyor. Alışveriş telaşesi, kararsızlıklar içinde boğulmak, hediyenizin beğenilmediğini hissettiğiniz o talihsiz an artık tarihe karışıyor. Hayatınızdaki en özel insan için Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm ürününü sipariş ederek tüm bu dertlerden kurtuluyorsunuz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Sevgiliniz veya eşiniz için almak istediğiniz hediyenin sahip olmasını hayal ettiğiniz tüm özellikleri bünyesinde toplayan Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm ürünü zahmetsizce alınabilmesinin yanı sıra kişiye özel olmasıyla ve orjinal dizaynıyla hediyenizin beğenilmeme endişesini yok ediyor.

Hediye Zamanı

Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm adından anlaşıldığı gibi aşk teması ve çiftlere özel bir ürün olmasıyla Sevgililer Günü, sevdiceğinizin doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi tüm zamanlarda erkeğe de kadına da hediye edebilecek şahane bir üründür.

Ürün Özellikleri

Süblimasyon baskı tekniğiyle beyaz fon üzerine, sevgilinizle birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınızla ve kalplerle süslenmiş siyah rakamlarla hazırlanır. Ürünün aşkınıza özel tasarlanması ürüne romantik bir özellik kazandırırken, rakamlarının netliği ve estetik duruşu kullanışlı olma özelliği kazandırır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürün için seçilen fotoğrafın net olması ve doğru belirlenmiş olması gerekir. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Aşk Rakamlı Fotoğraflı Duvar Saati 29cm Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Çok beğendim çok teşekkür ederim 😊
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Kırşehir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 4 Çok İyi