Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm
Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm

Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm

Ürün Kodu
117B87YO
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
25,00
19,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
1. İsim
2. İsim
Fotoğraf
Ekle
Tahmini Teslim Tarihi: 23 - 26 Eylül
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
En
18 cm
Boy
22 cm
Ürün Açıklaması

Duygusal ve maneviyata önem veren sevgiliye hediye edilebilecek farklı ve anlamlı hediyeler nerde bulunur bilmiyorsanız, artık öğrenecek ve bir daha kişiye özel ürünler vermekten vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü sıradan hediyeleri ona herkes verebilir ama sizin alacağınız ürün iz bırakmalı ve heyecanlandırmalıdır. Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm ilişkinizden yola çıkılarak tasarlanma özelliğiyle en romantik hediyelerdendir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

İş yerinde de evde de sürekli kullandığımız aletlerin başında bilgisayarlar gelir. Bilgisayar kullanırken en çok ihtiyaç duyulan nesneyse mouse paddir. Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm ürünü sevgilinize, eşinize armağan edebileceğiniz çarpıcı bir hediyelik eşyadır. Aranızdaki aşkın sıcaklığını tümüyle dışarıya yansıtan bu mouse pad geniş bir gülümseme eşliğinde kullanılacaktır. Her seven yaşadığı aşkın her an gözlerinin önünde olmasından keyif alır. 

Hediye Zamanı

Sevgilinizi veya eşinizi yaratıcılığınıza hayran bırakacak Sevgililer Günü Hediyelerinden olan Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm çarpıcı Doğum Günü Hediyeleri sıralamasında da hatrı sayılır bir yerdedir. Yıldönümü Hediyelerinin de çiftlere özel olanı, aşk temasıyla hazırlananı makbul olduğuna göre bu mouse pad yıldönümü kutlamaları için de çok uygundur.

Ürün Özellikleri

Eni 18 cm, boyu 22 cm olan mouse pad süblimasyon baskı yöntemiyle üretilir. Sevgiliniz ve sizin isimleriniz ve  fotoğrafınızla tasarlanır. Üzerinde estetik bir yazı stili kullanılarak "Aşk" yazar. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

 Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Mouse Pad üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 22x18cm dir.

Aşk Yazılı Fotoğraflı Mouse Pad - 22x18 cm Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış