Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo
Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo

Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo

Ürün Kodu
1184NT2J
Yorumlar (1)
% 00 indirim
69,90
39,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Fotoğraf
Ekle
Hanımefendinin İsmi
Beyefendinin İsmi
Hanımefendinin Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)
Beyefendinin Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)
Tanışma Tarihiniz
Nişan Tarihiniz
Evlilik Tarihiniz
Tümü
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
  • Siparişinizi bugün verdiğinizde en geç yarın(hafta sonu hariç) kargoya teslim ediyoruz
    Ertesi Gün Kargo
Ürün Özellikleri
En
20 cm
Boy
20 cm
Ürün Açıklaması

Evlilere romantik hediyeler bakıyorum ama hala içime sinen, çarpıcı bir alternatifle karşılaşmadım diyorsanız; aradığınız ürünü tam anlamıyla bulduğunuzu müjdeliyoruz! Eşinizle sizin için özel tarihler olan doğum günleriniz, tanışma tarihiniz, nişan ve nikah tarihleriniz, fotoğrafınız ve isimleriniz Aşkımızın Hikayesi başlığı altında birleşiyor ve mükemmel bir tabloyla somutlaşıyor. Aşkınızın gücüyle şekillenen bu romantik tablo, evinizin duvarlarında her daim karşınızda durup içinizi ısıtacak bir ürüne dönüşüyor. Hayat yolunda birlikte yürümeye söz verilen sevgiliye hediye edilebilecek daha duygusal bir armağan düşünebiliyor musunuz?

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo ürününü, eşiniz için yaptırabileceğiniz gibi yeni evlenen yakın arkadaşlarınız için de tasarlatabilirsiniz. Standart ev eşyaları çıkan paketlerden sonra sizin verdiğiniz paketi açınca ne kadar şaşırıp mutlu olacaklarını söylemeye bile gerek yok.

Hediye Zamanı

Yaşanan büyük aşkın hikayesi bir tabloda hayat bulacaksa elbette en etkileyici Sevgililer Günü Hediyeleri kategorisine ismini altın harflerle yazdırmayı hak edecektir. Yıldönümü Hediyeleri arasından da açık ara birinciliği göğüsleyecek bu anlamlı tablo yeni evli çiftlere Yeni Ev Hediyesi olarak götürülebilecek sıra dışı bir armağandır. 

Ürün Özellikleri

20cm ene ve boya sahip kanvas kumaştan hazırlanan tablo, süblimasyon baskı kalitesiyle üretilir. İlişkide dönüm noktası olan tarihlerle, çiftlerin isimleriyle, fotoğrafları ve Aşkımızın Hikayesi başlığıyla tasarlanan tablo eğlenceli figürlerle renklendirilir. Erkek, kadın, her yaş grubuna hitap eder.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim ve tarih bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

 

 

 

 

Aşkımızın Hikayesi Fotoğraflı Kanvas Tablo Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Çok anlamlı ve özel bir hediye
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 4 Çok İyi