Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001
Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001

Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001

Ürün Kodu
117SD6BS
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
29,90
24,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Mouse Pad Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Hukuk bölümünde okuyan ve avukat olmayı düşünen sevgilinize hayalini kurduğu meslekle ilgili bir hediye alıp onu şaşırtmak isterseniz, hediyehanem.com olarak farklı bir fikirle huzurlarınızdayız. Şu zamanda internetle içli dışlı olmayan hiç kimse yoktur. Bilgi edinme, ödev hazırlama, tez yazma, sosyal medyada gezinme derken günün çoğu saatini bilgisayar başında geçiririz. Avukat olmaya hazırlanan sevgilinize alacağınız Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001 ürünü, bilgisayar karşısında geçirdiği zamanlarda ona eşlik edecek ve sizi hatırlatacak fonksiyonel bir hediyedir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Avukat olarak meslek yaşamını sürdüren tüm tanıdıklarınıza alabileceğiniz bir ürün olan Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001 hem dekoratif bir ofis aksesuarı, hem de kişiye özel olmasıyla ayrıcalıklı bir hediye olacaktır. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilere de daha resmi ilişki içinde olduğunuz kişilere de hediye edebileceğiniz nitelikte bir üründür.

Hediye Zamanı

Avukatlık mesleğiyle alakadar olan kişilere doğum günü, yılbaşı, mezuniyet günü, Sevgililer Günü, Babalar Günü, Anneler Günü gibi tüm özel günlerde veya 5 Nisan Avukatlar Günü' nde verilebilecek, manevi değeri güçlü bir hediyedir.

Ürün Özellikleri

Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001 ürünü, süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanır. Adalet terazisi görseli, "Trust Me, I am a LAWYER" cümlesi ve hediye sahibinin ismiyle anlam kazanır. Tasarımı son derece sade ve şıktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Avukat Mouse Pad - 22x18 cm - 001 Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış