Avukat Siyah Kupa Bardak
Avukat Siyah Kupa Bardak Avukat Siyah Kupa Bardak Avukat Siyah Kupa Bardak

Avukat Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
1155KWUB
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Meslek hediyeleri dendiğinde aklınıza meslekle doğrudan ilgili hediyeler gelir. Oysa, hediye ille de mesleğin icrasında kullanılmak zorunda değildir. Örneğin Siyah Renkli Avukat Kupa Bardak bir meslek hediyesidir ve aynı zamanda kişiye özel bir hediye olarak sınıflandırılır. Kadın veya erkek bir hedef kitlesi olmayan ürün, herhangi bir zamanda bu mesleğin mensuplarına hediye edilebilir.  Siyah Renkli Avukat Kupa Bardak; resmi bir hediye olarak verilebilir. Size hizmet veren avukatınıza bir jest olarak verebileceğiniz bu hediyeyi, dilerseniz avukat olan eşiniz, bir akrabanız veya arkadaşınıza da hediye edebilirisiniz.

Kişiye özel hediye kavramı, yeni nesil bir trend olmasının yanı sıra, aslında mazisi çok eskiye uzanır. Tüketim toplumuna geçişten önce hediye, birisinin değer verdiği bir başkasına elleri ile bir armağan hazırlaması biçiminde vücut bulurdu. Modern zamanlarda bu değerlerin büyük kısmı kayboldu ve artık hediye almak sadece bir maliyete katlanmak gibi düşünülmeye başladı. Hediyehanem.com kullanıcılarına bu klişe düzenden sıyrılma fırsatını sunuyor. Siyah Renkli Avukat Kupa Bardak meslekle ve kişi ile doğrudan ilişkili bir hediye olarak, onun için özel yapılacak bir hediyedir ve oldukça kıymetli bir armağan olacaktır.

Özellikleri

Siyah Renkli Avukat Kupa Bardak, avukata hediye klasmanında yer alan ürünlerdendir. 250ml hacminde içi ve kulp kısmı siyah, dış yüzeyi beyaz renklerde üretilmektedir. Ürünün üzerinde meslekle ilişkili yazı ve figürler yer alırken, bu içeriğin hemen altında hediye sahibinin adı yer alır. Yüksek nitelikli materyal ile üretilen ürün, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Her iki tarafında süblimasyon baskı ile görsel elde edilmektedir.Avukat Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Avukat Siyah Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
fotoğraflarda göründüğünden farksız geldi.Ürün güzel. biraz geç geldi ama kargo şirketinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Antalya
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel