Avukat Taş Bardak Altlığı
Avukat Taş Bardak Altlığı

Avukat Taş Bardak Altlığı

Ürün Kodu
116HYY6F
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
28,24
23,41
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Altlığı Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Meslek Hediyeleri arasında Bardak Altlığı önemli bir yere sahiptir. Özellikle ofis sahibi olan meslek gruplarında kullanımı yaygındır. Avukat Taş Bardak Altlığı  ofiste masanın, sehpanın üzerinde görünüşüyle ortama mesleki bir uzmanlık algısı katacaktır. Bardak altlığı Diğer Meslek Gruplarına Hediye olabilecek, her ofiste, iş yerinde kullanılabilecek türden bir hediye olarak tasarlanmıştır.

Avukata Hediye olarak tasarlanan bardak altlğı üzerinde "Trust me, I am a LAWYER "  yazısı yer almaktadır. En üstte adaletin singesi olan bir terazi resmi yer almakta ve büyük ve siyah lawyer yazısının altında ise kişiin adı soyadı yer almaktadır. Kişiye Özel Ürün haline getirilen bardak altlığı şık görümü ile Meslek Hediyeleri içinde önemli bir yer tutmaktadır. 

Avukat Taş Bardak Altlığı hediyesi kadın erkek ayırımı yapmadan bütün avukatlar için uygun bir ortam süsleyicisi olabilir. Yaş farkı gözetmeden bütün meslek mensuplarına hediye edilebilir. Bardak altlğımız şık görünümü ile masanızdaki diğer eşyalarla uyum sağlayacaktır. Hediye sahibi, bardak altlığı hediyesini iş yerinde ve ofisinde en güzel şekilde sergileyerek, müşterileri üzerinde olumlu bir uzmanlık algısı oluşturabilir. 

Avukat Taş Bardak Altlğı ofiste masanın,  sehpanın temizlenmesi sırasında itina ile temizlenerek, uygun temizlik maddesi kullanılarak, ömrü artırılabilir. Bu ürünümüzü tercih etmeniz halinde hediye etmek istediğiniz kişinin bilgilerini vermeniz durumunda Kişiye Özel Ürün olarak hazırlanıp tarafınıza gönderilmektedir. Özel bir paket ile istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Avukat Taş Bardak Altlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Taş bardak altı üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 10x10cm dir.

Avukat Taş Bardak Altlığı Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış