Babalar Günü Hediyesi

kategorisinde 983 adet ürün bulundu.

Babalar Günü Hediyesi Almak İsteyenlere Öneriler

Her yıl kutlanan babalar gününün anlamı tüm babalar ve çocukları için oldukça büyüktür.  Babalar gününü kutlamanın önemi çok eski tarihlere dayanıyor. Elbette sevgili babalarımızın değerini bir güne sığdırmak mümkün değildir.  Yine de yılda bir gün olsun özel hediyeler ve sürprizler ile babalarımızı hatırlamamız onlar için büyük anlamlar ifade edecektir.  Babalar annelere kıyasla duygularını daha fazla saklayan bireyler oldukları için onlara özel hediye seçmek de oldukça zor olmaktadır. Babalar günü hediyesi almak isteyenler nelere dikkat edeceklerini ve hangi önceliklere göre hediye seçmeleri gerektiğini bilmeyebilirler.  Bu nedenle bu kategoride yer alan hediye önerileri babalar günü hediyesi almak isteyenler için özgün fikirler verecektir.  2018 babalar günü hediyesi önerileri için babaya hediye ya da ilginç hediyeler kategorilerini inceleyebilirsiniz. masa saati,kupa bardak,kahve fincanı ve masa üstü isimlik modelleri gibi alternatiflerden de hediye seçiminizi yaparken faydalanabilirsiniz.  Farklı babalar günü hediyesi arayanlar için Türk motifli çakmak çeşitleri de dikkat çekici bir öneri olacaktır. Babalarınızın ofis ya da evde bulunan çalışma odalarını süsleyecek olan biblo ve dekoratif ürünler de ilgi çekici bir hediye tercihi olabilir.

Özel Tasarım Babalar Günü Hediyesi  

Herkes her zaman en güzel Babalar günü hediyesini almak ister. En doğru babalar günü hediyesi tercihi yapmak için nelere özen göstermeliyizdir. Birçoğumuz hediye arayışına girdiğimiz dönemlerde en güzel hediye tercihi ne olur diye kendimizi sorgularız. Tartışmasız özel tasarım ürünler her zaman en özel hediye tercihi olarak dikkat çekmektedir. Karşımızdaki insanın kişisel bilgilerini içeren hediye tasarımları hem daha anlamlı ve hem de daha kalıcı bir hediye seçeneği olmaktadır. Özel tasarım hediye ürünler içerisine kalemlik, anahtarlık, yastık, duvar saati, çikolata gibi daha bir çok zengin seçenek dahil olmaktadır. Bu tarz kişiye özel tasarımların ön plana çıktığı hediye seçenekleri her zaman için daha ilgi çekici olmaktadır. Özellikle babalarımız onlara olan sevgimizin bir dışa vurumu olan babalar gününe özel olarak hazırlanmış hediyelerden çok daha fazla mutluluk duyacaklardır. Babalarımızın isimlerinin ya da mesleklerinin yazılarak kişisel yönlerinin ön plana çıkarıldığı 2018 yılına özel babalar günü hediyesi çeşitleri hediye tercihi yapmakta zorlananlar için fikir verici olacaktır.

Babalar Günü Hediyesi Fiyatları Ve Özellikleri

Babaya özel hediye fikirleri edinmek isteyenler için bu kategori içerisinde birçok hediye çeşidi yer alıyor. Babalar günü hediyesi fiyatları ve özellikleri de hediye tercihi yapacaklar için önemli bir etken olmaktadır. Alınacak hediyenin fiyatının ne kadar olacağı ve alınan hediyenin kullanım alanları ya da özellikleri de önemlidir.  Farklı babalar günü hediyesi almak isteyen kişiler, alacakları hediyenin kullanım koşulları konusunda tereddütte kalabilirler. Örneğin babalarının isminin yazılı olduğu kupa bardak ya da fotoğraf baskılı saat alan kişiler babalarının bu hediyeleri beğenmelerinin yanı sıra kullanmak isteyip istemeyeceklerini de düşünmektedirler.  Kişisel detaylar taşıyan özel tasarım hediyeler kullanım açısından da kişilerin beğenisini kazanmaktadırlar. Özel kaligrafi isim ya da fotoğraf baskılı kupa bardaklar babaların ofis ve ev ortamında kullanmaktan çok keyif alacağı bir alternatif olacaktır. Aynı zamanda babalar günü hediyesi anahtarlık modelleri de tercih edilebilir. Fotoğraf baskılı tasarım anahtarlık çeşitleri babaların günlük yaşamlarında kullanabileceği bir eşya olmanın yanı sıra anısı olan bir hediye olarak da dikkatlerini çekecektir. 2018 babalar günü hediye çeşitleri aynı zamanda indirimli fiyat yelpazesi ile de alıcıların bütçesine hitap ediyor. En güzel hediyeyi en uygun fiyata almak isteyen kişiler, bu kategori üzerinden hesaplı hediye modellerini inceleyerek babalar gününe anlam katan parçaları satın alabilirler.

İlk Babalar Günü Hediyesi

Babalar gününe özel hediye almak konusunda her alıcı yeterince tecrübeli olmayabiliyor. Bunun bir nedeni de kişilerin ilk babalar günü hediyesi alacak olmasıdır. Babalar günü hediyesi tercihi yaparken babalarımızın beğenisini kazanacak ayrıntılar taşıyan modellerin yanı sıra günlük hayatlarında da kullanabilecekleri parçaları tercih etmek gerekir. Anahtarlık günlük kullanım için en ideal parçalardan biridir. Daha önce babalar günü hediyesi almayan kişiler aldıkları hediyenin beğeni kazanması konusunda tereddüt yaşayabilirler. Meslek hediyeleri kategorisinde yer alan alternatifler de alıcılar için kullanışlı hediye seçenekleri taşımaktadır. Örneğin ofis ve ev aksesuarları üzerinde yer alan meslek isimleri kişilerin isimleri ile birlikte özel tasarım yazılar halinde yazılarak satışa sunuluyor.  Bu tarz meslek isimleri ile ön plana çıkan ürünler özellikle babaların gururunu okşayacak nitelikte bir konsept taşıyorlar. Avukat, doktor, polis, inşaat mühendisi ve diyetisyen gibi meslek isimlerinin yanı sıra sayısız başka meslek örnekleri de bu hediye çeşitleri içinde yer alıyor. Babalar gününde babasına alacağı hediye konusunda tereddüt yaşayan kişiler iç rahatlığı ile bu hediyeler arasında seçim yapabilirler.  Babalar günü teması taşıyan kişiye özel tasarımlar sayesinde bugünün anlam ve önemine uygun hediye seçmek hiç de zor olmayacaktır. Babaya hediye fikirleri bakımından zorlananlar kişiler direk bu kategoride yer alan hediyeleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirler.

Babalar Gününün Kutlanma Nedeni

Babalar günü hediyesi seçimi konusunda detaylı bilgilendirmenin ardından bu özel günün kutlanma nedenini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tarihte ilk babalar gününün kutlanması Amerika iç savaşı dönemine denk geliyor. O dönem bir savaş gazisi olan Smart DODD isimli bir kız babalara mahsus edilen bir günü kutlama fikrini öne sürmüştür. Genç yaşta annelerini kaybeden ve kendisiyle birlikte 6 kardeşine bakan babası, bir anne gibi çocuklarını sevgi ve şefkatle büyütmüştür. Babası tarafından büyütülen genç kız zamanla anneler günü gibi babalar gününün de kutlanması gerektiğini savunur.  Babasının doğum günü olan 5 Haziran gününü tüm dünyada babalar günü olarak da kutlamak isteyen bu genç kız isteğine kısmen kavuşur. Bu genç kızın çabaları sayesinde babalar günü Haziranın 3 haftası kutlanmaya başlar. Babalar günü hediyesi seçerken aynı şekilde bu günün anlam ve önemi üzerine düşünmek de gerekir. Bizleri yetiştiren ve maddi manevi gelişimimizde emeği bulunan babalarımızın hakkını asla ödeyemeyiz. Fakat onların gönüllerini hoş edecek küçük sürprizler ve anlamlı hediyeler ile kıymetlerinin farkında olduğumuzu hatırlatabiliriz. Yapılan araştırmalar sevgililer günü ya da anneler günü gibi diğer özel günlerinde daha fazla ilgi gördüğünü, babalar gününün ise çoğu zaman ihmal edilebildiğini gösteriyor.  Kesinlikle babalar günü hediyesi almak konusunda babanızı ihmal etmemelisiniz. Bu özel gün ebeveynlerimize olan minnet borcumuzu ödememiz için bulunmaz bir fırsat olarak önümüze geliyor. Elbette bu fırsatı kaçırmaktan kaçınmalıyız.

Devamını Göster