Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara)
Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara)

Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
116YCZGQ
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
79,88
68,12
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
Hediye Verecek Kişinin İsmi
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Desteğini hiç eksik etmeyen, sevgisini göstermekten çekinmeyen, mükemmel bir babaya hediye olarak ne almalı da kalpteki özel yeri hissettirilmeli düşüncesiyle gezmediğiniz dükkan, araştırma yapmadığınız internet sitesi kalmadıysa endişelenmeyin. Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) babanıza duyduğunuz sevgi ve bağlılığın simgesi olacak niteliktedir. Üzerindeki sevgi sözcüklerinin etkisiyle gözleri dolan babanız, kişiye özel ürün olan bu suluğun ismine özel tasarlandığını görünce hayret edecektir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kendi babanız için veya çocuğunuz adına eşiniz için alabileceğiniz değişik bir hediyedir. Babanız sizin babanız olmaktan, eşinizse çocuğunuzun babası olmaktan gurur duyacak, evde, işte, dışarıda bu ürünü yanından ayırmayacaktır. Erkeklerin hoşuna gidecek renkler ve resimlerle dizayn edilen Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) hediye sahibinin hayatında aldığı en güzel armağan olacaktır.

Hediye Zamanı

Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) hediye edilen kişinin koltukları kabararak yanında taşıyacağı ve girdiği her ortamda hayranlık uyandıracak bir Babalar Günü Hediyesi alternatifidir. Doğum Günü Hediyesi olarak verilmesi halinde, içinize sinen bir hediye vermenin huzurunu yaşatacaktır.

Ürün Özellikleri

500 ml hacme sahip suluk, metal materyalden üretilir. Rengi beyazdır. Üzerinde bıyıklı bir baba figürü, hediye sahibi babanın isim bilgileri, Babam Seni Çok Seviyorum, Kızın- Oğlun ..." sözcükleri yer alır. Boşluk hediyeyi veren kişinin ismiyle tamamlanır. Yaş sınırlaması olmaksızın tüm babalara hitap eder.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Babam Seni Çok Seviyorum 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış