Babasının Çocukları Kupa Bardak
Babasının Çocukları Kupa Bardak Babasının Çocukları Kupa Bardak Babasının Çocukları Kupa Bardak

Babasının Çocukları Kupa Bardak

Ürün Kodu
115LNRLP
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,67
29,89
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Üzerine Yazılacak 1. İsim (Çocuk)
Bardak Üzerine Yazılacak 2. İsim (Baba)
Bardak Üzerine Yazılacak 3. İsim (Çocuk)
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Bir baba için hatırlanmak ve çocukları tarafından sevilmek, baba olduktan sonra hayatın anlamıdır. Babalar için çocukları dışında neredeyse hiçbir şey anlam ifade etmez. Hele ki, bizler kendimizi onlarla özdeşleştirecek olursak, değmeyin babamızın keyfine. Pekiyi ona, onu ne kadar benimsediğimizi ve sevdiğimizi ifade edebileceğimiz, Babasının Çocukları Kupa Bardak ürününü baba günü hediyeleri arasında düşünmez misiniz? Babaya hediye almak dendiğinde, bundan daha etkili çok az ürünle karşılaşabileceğinizin altını çizmek isteriz.

Ebeveynler için çocuklarını hatırlatacak ufak objeler çok değerlidir. Kupalar iş yerlerinde, gündelik hayatta en çok kullandığımız nesnelerden biri olduğu bu objeler genellikle kupalar olur. Bir çok renk, desen ve çeşitte kupalar bulmak ve yaptırmak artık mümkün. Kupalarınız nasıl olacağı tamamen sizin hayal gücünüz ve istediğinizle alakalı. Özellikle özel günler için temalı bardaklarda çok geniş yelpazede tasarım mevcut. Örneğin babalar günü, babanızın doğum günü veya babanıza özel bir hediye almak isterseniz bir kupa alarak hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Babasının çocukları kupa bardak üzerinde baba ve çocuk sembollerinin olduğu bir tasarım. İnsan sembollerinin üstüne babanın ve çocukların ismini yazdırarak, çocukları ailenize uygun seçerek kişisel ve anlamlı bir hediye alabilirsiniz.

Özellikleri

Babasının Çocukları Kupa Bardak; beyaz zemin üzerine el ele tutuşmuş çocuklar ve üzeridne isimleri yer alan bir porselen üründür. Çizgi tasarım biçiminde resmedilen çocukların birisinin elinde uçurtma yer alır ve bu figürün altında Babasının Çocukları ifadesi bulunur.

Ürün siparişinizi takip eden 2 iş günü içerisinde adresinize gönderilecektir.Babasının Çocukları Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Babasının Çocukları Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış