Babaya Hediye

kategorisinde 196 adet ürün bulundu.
Fiyat Aralığı

Babaya hediye önerileri

Babalar Günü yaklaşıyor ve ne hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Paniğe gerek yok, babaya hediye söz konusu olunca en “baba” hediyeleri bulmak için yeterli zamana ve daha da önemlisi pek çok seçeneğe sahipsiniz.

Babalar Günü, dünyada ilk kez 1910 yılında ABD’nin Washington eyaletinde, altı çocuğunu tek başına büyüten bir babanın kızı tarafından 5 Haziran hedeflenerek planlanmış ancak hazırlıkların yetişmemesi üzerine, aynı ayın üçüncü Pazar gününe ertelenmiştir. İlk kez 1910 yılında kutlanan Babalar Günü, 1972 yılında dönemin ABD başkanı Richard Nixon’ın imzasıyla resmi tatil haline getirilmiştir.   

Babaya hediye ne alınır?

Babalar Günü hediyeleri arasından en iyi seçimi yapmanın vakti geldi! Bu yıl 19 Haziran’da kutlanacak Babalar Günü öncesinde, pek çoğumuz için güveni ve gücü temsil eden babalarımız için hazırladığımız hediye önerilerinin sizin de çok hoşunuza gideceğine eminiz.

Babalarına duyduğu sevgiyi en net cümlelerle anlatmak isteyenler için “iyi ki varsın canım babam” kalemlik hem kullanışlılığı hem de net mesajıyla alınabilecek güzel hediyelerden biri. Kalemlikten vazgeçebilecek ancak “iyi ki varsın” mesajından vazgeçmeyecekler için babanızın ismiyle süsleyebileceğiniz “iyi ki varsın baba kupa bardak ve sukulent seti” bir başka ilgi çekecek alternatif olabilir.

Hediyede övgünün dozunu arttırmaktan çekinmeyecekler için ise “süper baba kupa bardak” ya da “bazı süper kahramanların pelerini olmaz kupa bardak ve mouse pad seti” kahramanlarını mutlu etmek isteyenler için düşünülmesi gereken hediyeler. Bu kadarla sınırlı değil elbette! Babanızın ismine özel hediyeler, onu çok mutlu edecektir.        

Babalar günü hediye fikirleri

Babalar Günü’ne özel hediyeler arasından sizin babanıza en uygun olanı almak için babanızın ilgi alanlarına yönelik seçenekleri inceleyebilirsiniz. Babaların büyük çoğunluğu arabalara sevdalıdır. Eğer sizin babanız da böyle biriyse, araba tutkunu babalar için “Vosvos VW Beetle Hediye Sepeti” kupa bardak, mouse pad, defter, dekoratif saksı ve anahtarlık içeriğiyle özel bir hediye seçeneği. İşkolik babalar için ise hem çalışma alanında hem de günlük hayatta kullanılabilecek “büyük patron duvar saati”, “kurt iş adamı kupa bardak ve anahtarlık seti” dikkate değer diğer tercihler.

Bizi gerektiğinde koruyan ve kollayan, gerektiğinde derdimizi dinleyen ve çözüm arayan fedakar babalar için, yukarıda bir kısmını listelediğimiz hediyeler ve çok daha fazlası için sizi Hediyehanem’e bekliyoruz, hayatınızdaki en önemli insanlardan birinin hediyesinin son dakikaya bırakmayın!

Devamını Göster