Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara)
Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara) Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
1163LCK5
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Para işleriyle uğraşmak dünyanın en baskı oluşturan, gerginlik verici eylemlerindendir. Bankacılar her gün büyük meblağlarla uğraşan, hesap açma, kapama, fatura tahsil etme, kredi verme, borç takibi, kredi kartı verme gibi pek çok işlemden sorumlu olan kişilerdir. İş yükleri ve stres kat sayıları hayli çoktur. Çoğunlukla müşteriler ardı ardına işlem yaptırdıkları için bazen bir bardak su içmeye bile vakit bulamayan bankacılar vardır. Bu zorlu koşullarda çalışan bankacılara hediye alacağınız zaman Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara) ürününü tercih ederek hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Bankalarda finans uzmanı olarak görev yapan yakınlarınız varsa Finansçılara Hediye olarak değişik alternatifler bulma konusunda çekimser davranmayın. Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara) Bankacılık ve Finans alanında çalışan eşinize, annenize, arkadaşlarınıza, babanıza veya hizmet aldığınız bankacılara yaptırabileceğiniz kişiye özel üründür. 

Hediye Zamanı

Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara) bu sektörde görev yapan tanıdıklarınıza doğum günü hediyesi olarak, yılbaşı, terfi hediyesi veya işe başlama hediyesi olarak alabileceğiniz kullanışlı meslek hediyelerindendir. İlgi ve desteğinden hoşnut kaldığınız bankacınıza da teşekkür hediyesi olarak verebileceğiniz bu şık suluk yoğun çalışma saatlerinde içeceklerini yanında bulundurma imkanı vereceğinden hediye sahibinin çok işine yarayacaktır.

Ürün Özellikleri

Beyaz renkteki metal suluğun 500 ml hacmi vardır. Üzerindeki I am a Banker yazısı, mesleki görseller ve hediye sahibinin isim bilgilerinin baskısı süblimasyon yöntemiyle yapılır. Bu yüzden oldukça kalıcıdır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Bankacı 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış