Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak
Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak

Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116WSUSG
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
39,90
29,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    150 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
İnsanlar gün içinde iş yerinde, ofiste, okulda, çalışma hayatının stresi ile bir çaya, kahveye veya sıcak günlerde soğuk içeceklere ihtiyaç duyarlar. Bu tür içeceklerin içiminde kupa bardak sağlıklı ve kullanım kolaylığı olan bir araçtır. Bu özelliği kupa bardağın yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak - Kırmızı ürünü, beden eğitimi öğretmenleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Meslek hediyeleri içinde kupa bardak, gün içinde sıkça kullanılması nedeniyle verilen kişilerde oldukça yüksek bir memniyet oluşturur.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak - Kırmızı meslek hediyesinin hedef kitlesi öncelikle beden eğitimi öğretmenleridir. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınız, yakınınız, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza  hediye edebilirsiniz. Bu kupa bardak hediyesi kadın-erkek bütün  beden eğitimi öğretmenlerine yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak - Kırmızı ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, sağlık görevlisine, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, öğretmenler gününde hediye  edebilirsiniz. Hediye zamanı kişilerin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir.

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kalp şeklindeki kulpu kırımızı renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Kupa bardağın üzerinde yukarıda "beden eğitimi" yazısı, içerisine sporcu figürü yerleştirilerek yazılmış durumdadır. Aşağıda ise öğretmenin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Ürün süblimasyon baskı türü ile çift taraflı baskı yapılarak, karşılıklı yönlerden görünüşü anlamlı hale getirilmiştir. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Kupa bardak sizin vereceğiniz kişisel bigilere göre üretilip, özel hediye paketi yapılarak iki iş günü içinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo paketinizi teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız faydanıza olacaktır.
 Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Beden Eğitimi Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış