Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm
Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm

Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm

Ürün Kodu
117DPM6E
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
41,00
35,44
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Mouse Pad Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Açıklaması

Günlük yaşamımızda bilgisayar kullanma sıklığımızı, bilgisayara ihtiyaç duyduğumuz zamanları bir düşünelim. Ne kadar fazla değil mi? Teknoloji çağında yaşayan insanlar olarak bilgi edineceğimizde, iş arayacağımızda, bir şeyler izleyeceğimizde veya ödev hazırlayacağımızda bilgisayar başında buluruz kendimizi. İş hayatımızda da hatrı sayılır bir yere sahiptir bilgisayarlar. Bizler bu kadar bilgisayarla haşır neşirken bir bilgisayar mühendisinin neredeyse hayatının tamamı bilgisayarlardır. İşte bu sebeple Bilgisayar Mühendislerine Hediye arıyorsanız; Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm ürünü tam isabet olacaktır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm ürünü Bilgisayar Mühendisi olarak görev yapan veya bilgisayar Mühendisi adayı olan arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşiniz, anne-babanız kısacası tüm tanıdıklarınız için son derece anlamlı ve işe yarar bir hediyedir. İş yerinde de evde de severek kullanacakları bu mouse padin en can alıcı özelliği kişiye özel ürün olmasıdır. 

Hediye Zamanı

Meslek hediyeleri vermek için özel bir zamanı beklemek zorunda olmadığınız hediyelerdir. Doğum günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi veya yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek her şeyi alıp da kurtarıcı bir hediye aradığınız zamanlarda yardımınıza koşacak meslek hediyelerinden olan bu mouse pad, adeta Dünya Mühendisler Günü için hediye edilmek üzere tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

Süblimasyon baskı tekniğiyle üretilen ürün kadın erkek herkes için uygundur. Trust Me I Am A Computer Engineer yazısı, bilgisayarla ilgili ikonlar ve isim bilgileriyle tasarlanır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Mouse Pad üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 22x18cm dir.

Bilgisayar Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış