Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak
Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116106H1
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kişiye özel hediyeler, insanın kendini eşsiz hissetmesini sağlıyor. Son yıllarda sadece isme değil, meslek gruplarına özel hediyeler de çok popüler oldu. Bilgisayar Öğretmeni birine alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri hiç kuşkusuz Siyah Renkli Bilgisayar Öğretmeni Kupa Bardak olacaktır. Esprili ve hoş bir tasarıma sahip bu bardağın üstünde İngilizce olarak “Bana Güven, Ben Bilgisayar Öğretmeniyim” yazıyor. Bardağın üzerinde kırmızı ve siyah renkler kullanıldı. Daha kişiye özel bir hale getirmek için üzerine, bilgisayar öğretmeninin ismini yazdırabilirsiniz. Kulbu ve içi siyah olan bu şık bardak bilgisayar öğretmeninizin alabileceği en güzel hediyelerden biri. Hem esprili, hem şık hem de insana kendini özel hissettiren Siyah Renkli Bilgisayar Öğretmeni Bardak öğretmeninize hediye etmek için ideal bir seçim olacak.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Siyah Renkli Bilgisayar Öğretmeni Kupa Bardak; Bilgisayar öğretmenlerine verilmesi uygun olan bir üründür. Ürünün hedef kitlesinin size yakınlığı önem arz etmez, herhangi birisine hediye edebilirsiniz. Kadın veya erkek ayrımının da söz konusu olmadığı ürün, aile bireyleri, öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımız  için uygundur.

 Hediye Zamanı

Öğretmenler günü hediyeleri arayan ve öğretmene hediye alırken en iyisini seçmeye çalışanlar için Siyah Renkli Bilgisayar Öğretmeni Kupa Bardak en doğru ürünlerden bir tanesidir. Bilgisayar öğretmenine hediye alınacak tek zaman öğretmenler günü değil, doğum günleri ve diğer özel günler de olabilir.

 Ürün Özellikleri

Siyah Renkli Bilgisayar Öğretmeni Kupa Bardak; siya ve beyaz renklerle üretilmiş bir kupa bardak ürünüdür. Ürünün üzerinde İngilizce; bana güvenin ben bilgisayar öğretmeniyim yazısı yer alır. Bilgisayar figürleri ile birlikte öğretmenin isminin yazdığı ürün kişiye özel hediyeler ve meslek hediyeleri sınıfının ortak ürünlerindendir.

Teslimat Süresi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir. Ürünün üzerine yazılacak isim veya isimleri ürün ekranında dikkatli girmeniz gerekir, zira bu işlemin geri dönüşü yoktur.Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Bilgisayar Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış