Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık
Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık

Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık

Ürün Kodu
11802XNZ
Yorumlar (1)
% 00 indirim
44,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Hanımefendinin İsmi
Beyefendinin İsmi
Fotoğraf
Ekle
Fotoğraf
Ekle
Fotoğraf
Ekle
Fotoğraf
Ekle
Tümü
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Kumaş Türü
Saten
Baskı Türü
Süblimasyon
En
40 cm
Boy
40 cm
Ürün Açıklaması

"Sevgiliye hediye olarak alınabilecek en romantik hediyeler nelerdir?" sorusunun cevabı üzerine günlerdir düşünüyor ama tatmin edici bir sonuca ulaşamıyorsanız, sizden isteyeceğimiz çok basit birkaç veriyle nasıl harika bir hediyenin ortaya çıkacağına şaşıracaksınız. Tabii ki sevgiliniz sizden de fazla şaşıracak ve hediyeniz belleğinde ve kalbinde büyük izler bırakacak. Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık ürününü sipariş edebilmeniz için sevgilinizle beraber çekildiğiniz dört fotoğrafınızı ve isimlerinizi bize göndermeniz yeterli. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Sevgilinize, eşinize güzel sözler söylemekten hoşlanan biriyseniz ya da içinizden gelen birbirinden güzel sözleri dile dökmek konusunda biraz başarısızsanız Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık sevdiğinizin duymaktan çok mutlu olacağı aşk sözcüklerini kalıcı bir hale getirerek, gözlerinin önünden ayırmama imkanı sunar.

Hediye Zamanı

Sevgililer Günü Hediyeleri veya Yıldönümü Hediyeleri en çok, çiftlere özel tasarlanınca etkileyici ve eşsiz olur. Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık sevgili olduğunuz zamanlardan, nişanlandığınız ve evlendiğiniz günlerden seçeceğiniz en güzel fotoğraflarınızla hazırlatabileceğiniz harika bir Yıldönümü Hediyesi olacaktır. Bu orjinal yastık Doğum Günü Hediyeleri kategorisinde de ilk dikkat çekecek ürünlerdendir.

Ürün Özellikleri

Beyaz saten kumaş üzerine çiftin fotoğraflarıyla, renkli kareler içinde isimleriyle ve Seni Seviyorum gibi güzel sözlerle tasarlanan yastık film şeridi görselleriyle Bir Aşk Hikayesi temasına uyum sağlar. Eni ve boyu 40 cm olan yastığın baskısı süblimasyon yöntemiyle yapılır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Bir Aşk Hikayesi Çiftler İçin Yastık Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Fotoğraf baskısı çok güzel kalitesi de iyi,fotoğraf imkanı sunmanız hediyeyi daha anlamlı kılıyor.
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: Bursa
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel