Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
1168PXMZ
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
199,67
139,77
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 31 - 3 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Bu ürün klasik kupa bardak şekilde imal edilmiş bir üründür. Kupa bardak iş yerinde, ofiste, okulda insanların olduğu her yerde kullanılabilecek, ihtiyaç duyulabilecek bir üründür. Biyolog Tasarımlı Kupa Bardak, biyologlar için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde en sıcak etkiyi ortaya çıkarabilen benzersiz bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri sınıfında yer alan kişiye özel hediyeler; elbette öncelikle bu mesleğin mensuplarını hedefler. Tabii meslek mensubunun size yakın birisi olması zorunluluk değildir. Biyolog olan herhangi birisine herhangi bir maksatla Biyolog Tasarımlı Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün insan kaynakları uzmanlarına yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Biyolog Tasarımlı Kupa Bardak ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu beyaz renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda meslekle ilgili küçük bir imge, altında ise "biyolog" yazısı  içine mikroskop yerleştirilmiş durumda yazılmıştır. Aşağıda ise kişinin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Biyolog Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış