Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak
Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak

Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak

Ürün Kodu
116FROTK
Yorumlar (1)
% 00 indirim
49,99
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Hayatınıza küçük dokunuşlar yaparak size gerçeği kavratan, bir ömür boyu icra edeceğiniz meslek konusunda size rehber olan öğretmeninize kalıcı bir teşekkürde bulunmak isterseniz kişiye özel ürün olarak tasarlanmış , "Yeşil Renkli Biyoloji Öğretmeni Kupa Bardak" hediyesi tam size göre. Özellikle Biyoloji Öğretmenleri için tasarlanmış olan bu hediye, dilerseniz öğretmenler gününde, dilerseniz diğer günlerde rahatlıkla hediye edilebilecek çok şık ve anlamlı bir hediyedir.

Öğretmenler Günü Hediyesi olarak verilebilen kupa bardak, tüm branş öğretmenleri için özelleştirilebilir. Satışta olan ürünümüz, Biyoloji Öğretmenine Hediye olarak tasarlanmıştır. Öğretmene hediye olarak verilebilecek çok kullanışlı ve anlamlı bir armağan olan kupa bardak, aynı zamanda günlük hayatta da kullanıbilmektedir. Günlük hayatta kullanılabilen armağanlar daha anlamlı hediyeler olarak görülmektedir. İster evde, ister okulda, ister arabada kullanılabilecek olan kupa bardak armağını, bu yönüyle her mekanda sizi öğrtemeninize hatırlatacaktır.

Yeşil Renkli Biyoloji Öğretmeni Kupa Bardak hediyesinin bazı özellikleri şu şekildedir: Kupa bardağın içi ve tutma yeri yeşil renklidir. Bardağın dış kısmı ise beyazdır. Kişiye özel ürün olarak tasarlanan kupa bardakta süblimasyon baskı türü tercih edilmiştir. Böylece yazılar ve resimler daha kalıcı hale gelmiştir. Siparişinizi verirken armağanı almak istediğiniz öğretmenin isim ve soyismini bildirmeniz gerekmektedir. Çift taraflı baskı yönü kullanılarak bize bildireceğiniz öğretmen ismi ve soyismi "I AM A BILOGY Teacher" yazısının altına basılacaktır. Böylece öğretmeninize özel bir ürün haline gelecektir. Öğretmeniniz için harika bir armağan olacaktır.Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Biyoloji Öğretmeni Yeşil Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Urun beklediğimden daha güzel çıktı ve daha kısa surede teslimat gerçekleşti .
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel