Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
116RBY25
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
199,67
139,77
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 4 - 7 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hediye almak istediğiniz kişi size çok yakın birisiyse işiniz biraz daha kolay olacaktır, zira hemen her hediyeniz onlar için bir risk değildir. Ancak, profesyonel iş ilişkilerinizin olduğu kişiler ve çok yakın olmayanlar için hediye almak biraz daha zor olabilir. Size bu konuda yardım edecek formüllerimiz elbette mevcut. Örneğin; Çevre mühendisi kupa bardak mesleği çevre mühendisliği olanlar için uygun bir hediye olabilir.

Mesleklere hediyeleri içerisinde çeşitli kupa bardaklar bulunuyor. Kupa bardaklar herkesin sevdiği hediyelerden oluyor. Sevdiğinize isimli kupa bardakları almayı düşünebilirsiniz. Kupa bardakların her mesleğe uygun olanı var. Doktor, öğretmen, mühendis ve çeşitli mesleklerde bulunan kupa bardaklar özel tasarımda yer alıyor. Çevre mühendisi kupa bardak alarak çevre mühendisi tanıdıklarınıza ve sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Kupa bardaklar genellikle beyaz renkli ve üzerinde isim yazılıdır. Bardakların ön kısmında çevre mühendisi yazar. Kupa bardaklar şirketlerde çay ve kahve içmek için kullanılır. Herkesin özel bardağının bulunması iş yerlerinde daha rahat kullanıma yol açar. Kupa bardaklarını doğum günlerinde, yıl başlarında ve mesleğe yeni başlandığında hediye edebilirsiniz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Profesyonel iş arkadaşları, iş ortakları, arkadaşlar, hizmet aldığınız uzmanlar, yakınlarınız ve aile bireyleriniz dahil herkese Çevre mühendisi kupa bardak hediye edebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey bu hediyenin meslek hediyeleri içerisinde yer almasıdır. Yani bu meslek grubu dışında hediye edilmesi pek de uygun olmayacaktır.

 Hediye Zamanı

Çevre mühendisi kupa bardak sizin uygun göreceğiniz herhangi bir zamanda meslek mensuplarına hediye edilebilir. Örneğin, yılbaşı hediyeleri verdiğiniz dönemde bu ürünü tercih edebileceğiniz gibi, arkadaşınız, amiriniz veya çalışanınız için Çevre mühendisi kupa bardak ürünü düşünebilirsiniz.

 Ürün Özellikleri

Çevre mühendisi kupa bardak; bütünüyle beyaz renge sahip kupa bardak ürünüdür. Ürün yüksek nitelikli seramikten üretilmiş olup, son derece kaliteli bir üründür. Çevre mühendisi kupa bardak üzerinde, her iki yönde doğayı temsil edecek şekilde dekore edilmiş çevre mühendisi yazısı bulunur ve bu yazının hemen altında hediye sahibinin ismi yer alır.

Teslimat Süresi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir. Ürünün üzerine yazılacak ismi ürün ekranında dikkatli girmeniz gerekir, zira bu işlemin geri dönüşü yoktur.Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Çevre Mühendisi Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış