Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm
Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm

Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm

Ürün Kodu
117RK6I6
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
41,00
35,44
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Mouse Pad Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Çevre Mühendislerine Hediye edebileceğiniz kişiye özel ürünler arıyorsanız sitemizde meslek hediyeleri kategorisinde birçok değişik ürün bulmanız mümkün. Bu ürünlerin hepsi birbirinden kullanışlı ve şık. İşte de evde de bilgisayar kullanmadığımız zaman yok gibidir. Bu esnada en çok gereksinim duyulan nesneyse mouse paddir. Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm ürünü bu gereksinime cevap verecek şahane bir hediye alternafidir. Dizayn edilirken yazıyla bütünleştirilerek kullanılan görsel öğeler o kadar mesleğe uygundur ki bir Çevre Mühendisi bu kadar özenle mesleğe uyarlanmış bir ürün karşısında hayrete düşecektir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Erkek veya kadın mühendise hediye edilmesi fazlasıyla yerinde olan Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm ürünü isme özel bir hediye olmasıyla beğenilme ihtimalini çok yukarılara taşır. Anneye, babaya, eşe, sevgiliye, arkadaşa, her yaştan mühendise hediye edilebilir.

Hediye Zamanı

Sevdiklerinize meslekleri için anlamlı, özel günlerde hediye vermek isterseniz; mesela 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü veya 5 Haziran Dünya Çevre Günü gibi günlerde Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm ürününü bir saniye bile düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Bu orjinal mouse pad doğum günü gibi diğer kıymetli zamanlarda da armağan edilebilir. 

Ürün Özellikleri

Çevre Mühendisi unvanı ve hediye sahibinin adı, soy adıyla tasarlanan mouse padin baskısı süblimasyon tekniğinin dayanıklılığıyla yapılır. Harflerin etrafını çevreleyen ağaç, kaya, güneş, kuş gibi ikonlar tasarıma canlılık kazandırmaktadır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Mouse Pad üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 22x18cm dir.

Çevre Mühendisi Mouse Pad - 22x18 cm Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış