Çiftlere Özel İsimli Yastık
Çiftlere Özel İsimli Yastık

Çiftlere Özel İsimli Yastık

Ürün Kodu
11760SBK
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,67
29,89
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Yastık Üzerine Yazılacak 1. İsim
Yastık Üzerine Yazılacak 2. İsim
Tarih
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Kumaş Türü
Saten
Baskı Türü
Sublimasyon
Boyutlar
40x40 cm
Ürün Açıklaması

Hayatın zorlu yollarında ilerlerken, yanınızda yürüyecek, iyi günde, kötü günde desteğini eksik etmeyecek, birlikte yaşlanmayı isteyecek kadar sevdiğiniz bir can yoldaşına sahip olmak yaşamdaki en büyük şanstır. Birçok kişi bırakın birlikte yuva kuracağı kişiye rastlamayı, gerçek aşkı bile tatmadan yaşayıp giderken; aşkın sıcaklığını paylaşabileceğiniz, gözlerinizle anlaşabileceğiniz, ruh ikizinizi bulmak ne büyük mutluluk bir düşünün. Zaman zaman sevgiliye hediye edeceğiniz kişiye özel ürünlerle hayatınızdaki en değerli varlık olduğunu ona gösterebilirsiniz. Çiftlere Özel İsimli Yastık aşkınızın büyüsünü pekiştirecek romantik hediyelerdendir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

İsimlerinizle tasarlanan Çiftlere Özel İsimli Yastık nişan tarihinizi veya nikah tarihinizi de yazdırabileceğiniz dekoratif hediyelerdendir. Nişanlınız veya eşiniz sevginizi hatırlatan bu yastığı her daim görmekten büyük haz alacaktır. Üstelik solmayacak veya kırılmayacak bir hediye olması ömür boyu muhafaza edilme imkanı sunacaktır. 

Hediye Zamanı

Çiftlerin isimleriyle veya yaşadıkları en unutulmaz günün tarihiyle şekillenen Sevgililer Günü Hediyeleri derin duygusal etkiler yaratırlar. Dolayısıyla bu ürün sevgililerin gözünde en önemli günlerden olan Sevgililer Günü için çok uygundur. Çiftlere Özel İsimli Yastık en anlamlı Yıldönümü Hediyeleri alternatifleri arasında zirveyi zorlayacak ürünlerdendir. 

Ürün Özellikleri

Süblimasyon baskı metoduyla beyaz saten kumaştan üretilir. Mor renkte harflerle yazılan çiftin isimleri, "Seni Seviyorum" cümlesi, nişan veya nikah tarihleri, yüzük, çiçek ve kalp görselleriyle dizayn edilir. Renklerinin uyumuyla, kullanılan figürlerin zarafetiyle şahane bir görünüme sahiptir. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Çiftlere Özel İsimli Yastık Hakkında Bilmeniz Gerekenleri

 • Yastık saten kumaşdan üretilmiştir.
 • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Yastık üzerindeki baskı kalıcı ve uzun ömürlüdür.
 • Uzun süre kullanım için ılık suda elle yıkamanız tavsiye edilir.

 

Yastık Ölçüleri

 • En:  40cm
 • Boy: 40cm

Çiftlere Özel İsimli Yastık Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış