Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
116VUWW9
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
59,00
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 9 - 12 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri sınıfında yer alan bu kişiye özel hediye; elbette öncelikle çocuk gelişimi öğretmenlerini hedeflemektedir. Çocuk gelişimi öğretmenleri çocuklarımızın ilk defa okula ayak attıkları günleri temsil etmede unutulmaz kimselerdir. Tabi meslek mensubunun size yakın birisi olması zorunlu değildir. Çocuk gelişimi öğretmeni olan herhangi birisine herhangi bir maksatla Çocuk Gelişimi Öğretmeni Kupa Bardak  ürününü hediye edebilirsiniz. Bu kupa bardak hediyesi erkek- kadın bütün çocuk gelişimi öğretmenleri için yaş farkı gözetilmeksizin hediye olarak verilebilir.


Hediye Zamanı
Hediyenin ne zaman verileceği, alıcının hayatındaki sebeplerle ilgili olarak değişmektedir. İlahiyatçı Kalpli Kupa Bardak, ilahyatçı  olan bir bayan yakınınıza, özel bir gününde hediye edebileceğiniz güzel bir hediyedir. Sevdiğiniz bir meslek sahibine bu hediyeyi vermek için özel bir sebep gerekmez. İşe başladığı ilk gününü kutlamak, doğum gününü kutlamak ya da öğretmenler gününün heyecanını paylaşmak için bu hediyeyi verebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Ürünümüz içi ve kulpu beyaz renkte imal edilmiş, standart kupa bardak ölçülerindedir. Süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak, iki yönlü bir görünüm sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda dairesel şekilde "çocuk gelişimi öğretmeni" yazısı yer almaktadır. Etrafında ise rengarenk çocuk imgeleri halka şeklinde sıralanmış durumdadır. Aşağıda ise meslek sahibinin adı ve soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak sıcak ve soğuk içeceklerin içimi sırasında sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. 


Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Tercih etmeniz durumunda, sipariş ile ilgili bilgileri verdikten sonra, bardağınız kişiye özel olarak hazırlanarak vereceğiniz adrese iki iş günü içinde, özel hediye paketi içerisinde teslim edilecektir. Bardağınızı daha uzun süre, daha sağlıkı kullanmak için güneş ışından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır. 
 Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Çocuk Gelişimi Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış