Denetmene Hediye Ajanda Not Defteri

kategorisinde 1 adet ürün bulundu.

Denetmene Hediye

Bu hayatta bizim belki de en mutlu olduğumuz an hediye aldığımız andır. Bir insani başka ne özel hissettirebilir ki? Özel hissetmenize neden olan aslında bir başarınız, etrafınızdaki insanların size olan bağlılığı ve doğal olarak sizin bunu yine başarabilen gücünüz, kabul edilme ve takdir edilmedir.  Öte yandan bu konuda doyum sağlayabileceğiniz an ise insanda bütün güzel duyguları uyandıran bir işleve sahip hediye almaktır. Kendi özel hayatımızdan yana en kıymetlilerimiz bizi zaten tanıyor ve bu konuda bizi neyin mutlu edebileceğini biliyor. Peki, ya arkadaşlarımız, meslektaşlarımız bize ne zaman, nasıl bir hediye alabilir? Ya da biz onları ne zaman nasıl bir hediye alarak mutlu edebiliriz? Bu konuda zaman söz konusu ise ve meslek önceliği ön plandaysa mesleğin özel gününü tarih olarak belirleyebilirsiniz. Bu yakın bir arkadaşınız için ya da sizinle aynı mesleği yapan meslektaşınız için planlanabilir? Mesleklerden denetmen günü ise ne alınmalı? Ya da bir denetmene hediye olarak ne alınabilir?

Denetmene Hediye Önerileri

Çok basit görülebilecek ama Hediyehanem farkı ile sıra dışı bir hediyeye çevirebileceğiniz kişiye özel tasarım kalemlik nasıl olur? Durun hemen çok basit bir hediye olur demeyin. Kalemliği isterseniz kendiniz tasarlayabilir ve o kişiye özel hale getirebilirsiniz. Yine, kupa bardak, kahve fincan, anahtarlık, biblo, duvar saati, bardak altlığı, yastık, takı, dekorasyon ürünü bir obje bu konuda tercihler arasında düşünülebilir örneklerdir. Bu ürünleri basitlikten çıkartan fikir ise sizin iletmek istediğiniz mesajın sembolik hale dönüştürülmüş şekilleriyle mümkün olur. Nasıl mı? Mesleğin bir maket biblo örneğinin üstüne isim yazarak özelleştirebilirsiniz. Duvar saatinin üzerine kişinin adını estetik vurgularla yazdırabilirsiniz. İş yerinde birazcık kafa dinlemesi için kahve fincanını tasarımlarla süsleyerek hediye edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi örnekler çok basit fakat fikir ve duygular size ait.

Ufak jestler bir kurumda çalışan meslektaşlar arasındaki bağlılığı güçlendirecek ve doğrudan motivasyonuna güç katacaktır. Oldukça sorumluluk isteyen ve zor olan denetmenlik mesleği birçok alanda çalışma ihtimali olan devlet memurluğudur. Denetmene hediye alma konusunda sizce de özel olanı bulmak gerekmiyor mu?


Ajanda Not Defteri

Kendiniz veya Sevdikleriniz için gerçekten faydalı olacak harika bir hediye arıyorsanız, kişiselleştirilmiş bir ajanda veya not defteri almayı düşünebilirsiniz. Haritaları, harika bilgileri ve notlarınızı düzenlemenin yanı sıra, bu önemli notaları tarihe göre organize etmeyi seven herkes için en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış tasarım ajanda seçenekleri büyük bir isabet olacaktır.

Yoğun iş tempomuzda çantalarımız veya çekmecelerimizde yer alan kaba standart estetik bir görünümü olmayan ajandalara mahkûm kalmaktayız. Kasvetli mat renkte, sıkıcı siyahlara bürünmüş veya lacivert kaba ajandaların yerini kendi tasarımınız olan sizi yansıtan bir ajanda not defteri ile değiştirmek istemez misiniz? Dahası, bu günlükler çok daha hassas bir şekilde sizi ifade edebilir, çünkü her birini kendi fotoğraflarınızla kişiselleştirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ajanda, sizin için çok özel bir yardımcı olabileceği gibi; arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz tarafından oldukça hoş karşılanacak bir hediye olacaktır. Tasarladığınız veya seçtiğiniz fotoğraflar ile hediyeyi vereceğiniz o şanslı kişinin sevinci, kişisel olarak hazırlanan bir hediye olduğu için duygusal önem kazanacaktır.

Kendi Ajandanı tasarla

Ajandalar, yılbaşı hediyesi olarak da çok popüler bir seçimdir çünkü herkesin bir yıl boyunca günlüğüne ihtiyaç duyduğunu tahmin etmek çokta zor olmayacaktır. Ancak, sıkıcı bir örneğini almak yerine kullanımı kolay tasarım araçlarımızı kullanarak sizin kendi isteğinize göre hazırladığınız bir ajandayı kullanmayı daha çok istersiniz.

Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için sıra dışı bir hediye seçeneği olan kişiselleştirilmiş ajanda yıl içinde elinizden düşmeyeceği gibi sevdiklerinizin sizi hatırlamasına ve hediye seçiminizde ki farklılık sayesinde aklında yer edeceksiniz.

Hediyehanem olarak sizin için hazırladığımız kişiselleştirilmiş ajanda kategorisi içinden dilediğiniz ürünü seçebilir Hediyehanem tecrübesi ve deneyimi ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Devamını Göster