Denetmene Hediye Kupa Bardak

kategorisinde 1 adet ürün bulundu.

Denetmene Hediye

Bu hayatta bizim belki de en mutlu olduğumuz an hediye aldığımız andır. Bir insani başka ne özel hissettirebilir ki? Özel hissetmenize neden olan aslında bir başarınız, etrafınızdaki insanların size olan bağlılığı ve doğal olarak sizin bunu yine başarabilen gücünüz, kabul edilme ve takdir edilmedir.  Öte yandan bu konuda doyum sağlayabileceğiniz an ise insanda bütün güzel duyguları uyandıran bir işleve sahip hediye almaktır. Kendi özel hayatımızdan yana en kıymetlilerimiz bizi zaten tanıyor ve bu konuda bizi neyin mutlu edebileceğini biliyor. Peki, ya arkadaşlarımız, meslektaşlarımız bize ne zaman, nasıl bir hediye alabilir? Ya da biz onları ne zaman nasıl bir hediye alarak mutlu edebiliriz? Bu konuda zaman söz konusu ise ve meslek önceliği ön plandaysa mesleğin özel gününü tarih olarak belirleyebilirsiniz. Bu yakın bir arkadaşınız için ya da sizinle aynı mesleği yapan meslektaşınız için planlanabilir? Mesleklerden denetmen günü ise ne alınmalı? Ya da bir denetmene hediye olarak ne alınabilir?

Denetmene Hediye Önerileri

Çok basit görülebilecek ama Hediyehanem farkı ile sıra dışı bir hediyeye çevirebileceğiniz kişiye özel tasarım kalemlik nasıl olur? Durun hemen çok basit bir hediye olur demeyin. Kalemliği isterseniz kendiniz tasarlayabilir ve o kişiye özel hale getirebilirsiniz. Yine, kupa bardak, kahve fincan, anahtarlık, biblo, duvar saati, bardak altlığı, yastık, takı, dekorasyon ürünü bir obje bu konuda tercihler arasında düşünülebilir örneklerdir. Bu ürünleri basitlikten çıkartan fikir ise sizin iletmek istediğiniz mesajın sembolik hale dönüştürülmüş şekilleriyle mümkün olur. Nasıl mı? Mesleğin bir maket biblo örneğinin üstüne isim yazarak özelleştirebilirsiniz. Duvar saatinin üzerine kişinin adını estetik vurgularla yazdırabilirsiniz. İş yerinde birazcık kafa dinlemesi için kahve fincanını tasarımlarla süsleyerek hediye edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi örnekler çok basit fakat fikir ve duygular size ait.

Ufak jestler bir kurumda çalışan meslektaşlar arasındaki bağlılığı güçlendirecek ve doğrudan motivasyonuna güç katacaktır. Oldukça sorumluluk isteyen ve zor olan denetmenlik mesleği birçok alanda çalışma ihtimali olan devlet memurluğudur. Denetmene hediye alma konusunda sizce de özel olanı bulmak gerekmiyor mu?


Denetmene Hediye Kupa Bardaklar

Sevdikleriniz için Kişiselleştirilmiş kupa bardak bir hediyenin ötesinde kendi duygularınızı da armağan ettiğiniz bir ifadesi olacaktır. Kupa bardaklar kişisel ifadeler hazırlayıp samimi bir mesaj vermek için harika bir yoldur. Kendi tasarımınızı Hediyehanem tasarım şablonlarını kullanarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Anneniz için güzel bir mesaj ve resim, iş arkadaşınız için bir tebrik ve sevgiliniz için bir kutlama hediyesini hazırlamak dakikalarınızı alacaktır.

Kahve ve çay tutkunu insanlar için ellerinden düşmeyen kupa bardaklar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Sürekli elimizin altında bulunan bu bardakları açıkçası umursamayız ancak üzerinde sizin hazırlayacağınız bir tasarım bulunan kupa bardak sevdiğiniz için farklı bir bakış açısı yaratacaktır. Sizin onun için hazırladığınız bu hediye her gün kullandığı ve sizi sürekli ona hatırlatan bir eşyaya dönüşecektir.

Kupa bardak tasarımları kulağa ilk başta zor gelebilir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde ki tecrübemiz sayesinde kolayca kendi tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Bir not ve seçeceğiniz bir fotoğrafı sitede ilgili alanlara ekleyin ve gerisini Hediyehanem’in profesyonel ekibine bırakın. En kaliteli ve en iyi işçilik ile arzu ettiğiniz muhteşem hediyeye ulaşmanız bu kadar kolay. Dayanıklı malzemeden yapılan kupalarımızın üzerine uzun seneler boyunca ilk halini koruyacak şekilde tasarımınızı yerleştiriyoruz. Bu sayede hediyeni yıllar boyunca unutulmayacak bir anı haline gelecektir.

Farklı bir hediye düşünüp aklınıza bir seçenek gelmiyorsa ilginç kupa bardak koleksiyonumuz size yaratıcı fikirler sunabilir. Bu yaratıcı fikirleri kendi mesajınız ve seçtiğiniz bir fotoğrafla tamamlayarak tam aradığınız gibi bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Herkes kişiselleştirilmiş kupa bardakları sever. İster kahve, çay, sıcak kakao isterse en sevdikleri sıcak içecek olsun, isminin ya da özel bir mesajın, sevdiği bir kişinin resmiyle birleştiği kişiselleştirilmiş bir kupada sunulduğu zaman, bu içeceği daha da özel kılar.

Devamını Göster