Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak
Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak

Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
1169R8PR
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeninize, çok değer verdiğiniz bir öğretmen arkadaşınıza, bu mesleği icra eden eşinize, kardeşinize,...  elinden bırakmayacağı bir hediye vermek istiyorsanız, size tavsiye edebileceğimiz kişisel bir üründür. Bayan öğretmen kelimesinin Arapçası olan muallime kelimesi büyük punto ile bu kupa bardak üzerine basılacak;  sizin tarafınızdan sipariş esnasında belirlenecek isim ve soyisim de muallime kelimesinin altına şık bir latin hatla yazılarak ürün teslimata hazır hale getirilecektir.

Din Kültürü Öğretmeni Kupa Bardak (Muallime) - Siyah  adını taşıyan bu ürün, din kültürü öğretmenleri için tasarlanmış olsa da Osmanlıcaya ve Arapçaya meraklı tüm öğretmenler ve İmam  hatip lisesinde çalışan bayan öğretmenler çin de özel bir hediye olacaktır.  

Kupa Bardak üzerindeki yazılar, bardağa çift yönlü olarak basılmaktadır. iBardağın içi ve üzerindeki yazılar siyahtır. Yazı yazılan zemin ise beyazdır. Baskı için süblimasyon baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu teknik ile yapılan baskıların özelliği çok canlı renklerin elde edilebilmesidir. Güneş ışığının altında kalmadığı sürece  sublimasyon ile basılmış ürünler hiç bir solma ile karşılaşılmadan yıllarca kullanılabilmektedir.

Öğretmenler gününde, bir kutlama yemeginde, bayramda veya herhangi bir özel günde, öğretmenlerimize hediye edebileceğimiz bu kişiye özel ürün, öğretmenimizin masasını süsleyen bir dekor olmanın yanısıra, günlük olarak da kullanabileceği özellikte bir kupa bardaktır.  Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Din Kültürü Öğretmeni - Muallime Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış