Diş Hekimi Asistanına Hediye Duvar Saati

kategorisinde 2 adet ürün bulundu.

Diş Hekimi Asistanına Hediye

Diş hekimi asistanı demek aslında bir muayenehanenin olmazsa olmazıdır. Randevu işlemlerinden doktorun tedavi sırasında yardımcılığına kadar pek çok işlemi diş asistanları halleder. Bundan dolayı diş asistanları oldukça yoğun ve yorucu bir gün geçirirler. Diş hekimi asistanına hediye arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Diş hekimi asistanlarını günün tamamını ofiste geçiren insanlardır. Bundan dolayı en çok ihtiyaç duyacakları malzeme ofis malzemeleridir. Hem de sürekli bu iş alanında çalışıyor oldukları içi bu eşyaları kullandıkları her seferinde sizi hatırlamaları çok doğaldır. Böylelikle sürekli olarak kullanılan bir hediye ile daha çok akılda kalıcı olabilirsiniz.

Diş hekimi asistanına hediye için uygun birkaç fikir;

Günün büyük çoğunluğunu iş yerinde geçiren asistan arkadaşınızın masasına bir adet saat almak çok güzel olacaktır.

Asistanların vazgeçilmezi mutlaka her mola verdiklerinde bir adet kahve veya çay içmektir. Eğer sizin de arkadaşınız kahve ya da çay müptelası ise ona güzel bir adet kupa bardak hediye edebilirsiniz.

Asistanların günlerinin büyük çoğunluğu ya diş hekimi yanında tedavide ya da masa başında randevu kayıt işlemleri ile geçer. Eğer arkadaşınıza bir adet bardak altlığı alırsanız emin olun onun çok işine yarayacaktır. Bu sayede masa üzerinde sürekli olarak bardak izi kalmayacak ve bunu silmekle uğraşmayacaktır.

Güzel bir anahtarlığa kim hayır der ki? Asistanlar genellikle sabahları muayenehaneleri kendiler açarlar. Bundan dolayı üzerlerinde bir ton anahtar taşımak zorunda kalırlar. Uyku sersemliği ile kapıyı açmaya çalışırken anahtarlar birbirine karışabilir. Bir adet anahtarlık sizce de iyi olmaz mı? Diş hekimi asistanına hediye almak istiyorsanız oldukça güzel bir hediye.

Diş hekime asistanına hediye almak istiyorsunuz ve bu kişi eğer kız arkadaşınız ise ona alacağınız masa saati oldukça şirin birkaç çizgi film kahramanı ile süslü olabilir. Böyle şeyler her zaman kadınların hoşuna gitmiştir. Bu çizgi film kahramanları temasını kupa bardak, bardak altlığı, anahtarlık ile ilgili olan tüm hediyelerde kullanabilirsiniz.


Duvar Saati Hediye Seçenekleri

Her evin değişmez parçalarından biri olan duvar saatleri gelişen teknolojiye ayak uydurarak bir değişim sürecine girdi. Artık sıradan ürünler insanların ilgisini çekmiyor… Yeni nesil teknolojik ürünlere yönelirken geçmişten gelen tecrübeleri ile büyüklerimiz de yeniliklere ayak uyduruyorlar. Son zamanlarda ki gelişimler duvar saatlerinin tasarımlarına da yansıdı. İnsanlar artık saate telefon, bilgisayar ve hatta akıllı saatlerden ulaşabildikleri için duvar saatlerini daha çok evlerine karakter katacak hoş bir tasarım öğesi olarak kullanmak istiyorlar. Bu aşamada hediyehanem profesyonel ekini yeni tasarım fikirleri ile kişiye özel duvar saati modellerini ortaya çıkardı.

Kişiye Özel Tasarım Duvar Saati Modelleri

Sevdiklerimiz ile geçirdiğimiz anları düşündüğümüzde yüzümüzü güldüren çeşitli anılar gözümüzün önüne gelir. Zamanın bize verdiği en büyük hediye yakınlarımızla geçirdiğimiz bu mutlu anlarda saklanmaktadır. Zamanda saklı olan bu anıları ortaya çıkarmak ve sevdiklerimize onlara karşı duygularımızı daha samimi aktarabilmek adına duvar saati modellerine kişiye özel tasarım seçeneklerini ekledik. Hazır tasarımlar arasından uygun bulduğunuz ürünü kendi seçtiğiniz görsel ve notlar ile birleştirerek tamamen hediye vereceğiniz kişiye özel bir eşi olmayan hediyeyi oluşturabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan hediyeniz sevdiklerinize kısa süre içinde teslim edilecektir.

Kişiye Özel Duvar Saati Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediye seçinizi kolaylaştırmak adına sizin için adımları kısalttık. Hazır tasarımlar arasında beğendiğiniz duvar saatini seçtikten sonra önemli olan aşamaya geçmiş oluyorsunuz. Hediyeyi vereceğiniz kişi ile aranızda bulunan bağı daha iyi yansıtabilmek için doğru görselleri seçmek ve dilediğiniz notu girmeniz yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu görsel boyut ve kalitesinin sizden istenen seviyede olmasıdır. Bu basit işlemleri tamamladıktan sonra en kalite şekilde hazırlanan hediyeniz kısa sürede sevdiklerinize ulaştırılacaktır.

Devamını Göster