Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak
Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak

Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116IDRAV
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
Kupa bardak günlük hayatta sıkça kullanılan bir araçtır. Her türlü iş yerinde gün içinde insanların kupa bardağa ihtiyacı olur. Soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kullanışlı olması tercih edilme oranını artırır. Bütün meslek grupları için iş yerinde, okulda , ofiste tercih edilen bir üründür. Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak ürünü, diyaliz teknikerleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Hediyeyi vereceğiniz insanın sizin çok yakın biri olması gerekmez. Sizinle her hangi bir şekilde ilişkili olan, hayatı paylaştığınız, iş yerini paylaştığınız ya da birlikte iş yaptığınız diyaliz teknikeri arkadaşınıza Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün maliyecilere yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir.  Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kalp şeklindeki kulpu kırmızı renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de güzel görünüm sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda sağlıkla ilgili küçük bir imge, altında ise "diyaliz teknikeri" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise diyaliz teknikerinin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı direk güneş ışığından muhafaza ederek daha uzun zaman şık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Diyaliz Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ürünüm elime ulaştı tek kelimeyle siz bi harikasınız demek istiyorum 😍 çok tesekkur ederim herşey isteğim doğrultusunda ve çok guzel olmuş bayıldım 😀 ayrıca ürün paketleme bu kadar güzel olabilir kırılmasın diye gösterdiğiniz hassasiyete ayrı bi bayıldım 3.kattan atsam kırılma imkanı yok 😂 çok tesekkur ederim ya gerçekten böyle beklemiyordum sizi herkese tavsiye edeceğim ❤
Kübra Koşmaz
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel