Diyetisyen Taş Bardak Altlığı
Diyetisyen Taş Bardak Altlığı

Diyetisyen Taş Bardak Altlığı

Ürün Kodu
11688WLX
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
29,41
24,59
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Altlığı Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Kişiye onu önemsediğinizi ve değer verdiğinizi göstermenin en güzel yolu ona en doğru hediyeyi almak olmaktadır. Neye ihtiyacı olduğunu bilmek ve en fazla vakit geçirdiği ortamda kullanabileceği ve her kullandığında sizi hatırlayacağı bir hediye seçeneği için Diyetisyen Taş Bardak Altlığı tam bu seçeneğe uygun bir alternatif olabilir. Diyetisyen Taş Bardak Altlığı Bardağını her masaya koyduğunda hediyenizi görmesi ve ona değer verdiğinizi hatırlaması için güzel bir seçenek olabilir. Mesleğe özel bu ürün kişiye kendini özel hissettirmesi açısından göz alıcı bir alternatiftir. Meslek odaklı bu modeller ile iş yerinde sürekli olarak kullanma imkanı bulabilir ve iş yerindeki masası için en uygun hediye seçeneği olabilir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Meslek hediyelerinin hedef kitlesi, mesleğin mensuplarıdır. Bu noktada yakınlık derecesi fark etmeksizin herkese Diyetisyen Taş Bardak Altlığı hediye edilebilir. Tabii diyetisyen olmaları gerektiğini unutmayınız.

 Hediye Zamanı

Diyetisyen Taş Bardak Altlığı, profesyonel ilişkileriniz olan kişilere sizin uygun göreceğiniz herhangi bir özel gün için hediye edilebilir. Bunun dışında yakınlarınız için doğrum günü hediyeleri, diğer özel gün hediyeleri maksadıyla kullanılabilir.

 Ürün Özellikleri

Diyetisyen Taş Bardak Altlığı; taş materyal üzerine süblimasyon baskı ile üretilir. Ürün darbelere dayanıklı materyalden üretilmiş olduğundan oldukça kullanışlıdır. Ürünün üzerinde hediye sahibinin ismi ve diyetisyen ibaresi yer alır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.


Diyetisyen Taş Bardak Altlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Taş bardak altı üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 10x10cm dir.

Diyetisyen Taş Bardak Altlığı Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış