Doktor Siyah Kupa Bardak
Doktor Siyah Kupa Bardak Doktor Siyah Kupa Bardak Doktor Siyah Kupa Bardak

Doktor Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
117CIHAS
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak insanların günlük hayatta sıkça kullandıkları bir araçtır. Bu ürün her türlü iş yerinde, ofiste gün içinde sıcak ya da soğuk içeceklerin içimi sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Kullanımının kolay ve sağlıklı olması tercih edilme oranını artırmaktadır.  İnsanların çalıştığı her türlü iş yerinde, okulda, hastanede vb.yerlerde ihtiyaç duyulan bir üründür. Doktor Kupa Bardak - Siyah ürünü, doktorlar için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınız, yakınınız, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza  hediye edebilirsiniz. Doktor Kupa Bardak - Siyah  hediyesi kadın-erkek bütün odyometristlere yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Doktor Kupa Bardak-Siyah ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınızın, sağlık görevlisinin ya da yakınınızın  işi ile ilgili önemli bir gününde, ya da doğum gününde, işinde terfi ettiği günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu siyah renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda doktorun mesleğini hatırlatan bir imge, onun altında ise "doktor" yazısı yer almaktadır.  Aşağıda ise doktorun adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Kupa bardak sizin vereceğiniz kişisel bigilere göre üretilip, özel hediye paketi yapılarak iki iş günü içinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo paketinizi teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız faydanıza olacaktır.
 Doktor Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Doktor Siyah Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
2 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Çok tatlı bir ürün hediye olarak aldim 😉
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 36-50 arası
Yaşadığı Yer: Kahramanmaraş
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel