Doktor Taş Bardak Altlığı
Doktor Taş Bardak Altlığı

Doktor Taş Bardak Altlığı

Ürün Kodu
116AH9Y1
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
28,24
23,41
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Altlığı Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Hayatınızda doktorluk mesleğini icra eden bir aile bireyi, bir arkadaş veya sevgiliniz varsa ve onlara hediye alırken kararsızlık yaşıyorsanız; mesleğine uygun, manevi değeri yüksek ve kullanışlı hediyelere yönelebilirsiniz. Eminiz daha önce sayısız giyim eşyası, süs eşyası, elektronik alet veya hobilerine yönelik ürünler hediye etmişsinizdir. Bu kez hediyeniz tekdüzelikten çıksın, fark yaratsın istiyorsanız bir teklifimiz var: Doktor Taş Bardak Altlığı.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Bu ürün doktorlara özel tasarlandığından doktorluk mesleğiyle iştigal eden tüm tanıdıklarınıza Doktor Taş Bardak Altlığı hediye edebilirsiniz. Gününün büyük bir kısmını hastanede geçiren, özveriyle çalışan doktor eşinize, annenize, sevgilinize, arkadaşınıza hem evde hem de iş yerinde kullanabileceği kişiye özel Doktor Taş Bardak Altlığı yaptırabilirsiniz. 

Hediye Zamanı

Şüphesiz 14 Mart Tıp Bayramı' nda kutlama hediyesi olarak doktorlar için tasarlanmış Doktor Taş Bardak Altlığı ürününü tercih etmeniz günün anlam ve önemine çok uygun düşecektir. Doğum günlerinde, işe başlama veya görevde yükselme gibi dönüm noktalarında veya Anneler- Babalar Günü’ nde doktor olan sevdiklerinize bu harika ürünü sunabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ürün isminden de anlaşıldığı gibi taş materyaliyle hazırlanır. Doktor Taş Bardak Altlığı üzerinde zarif bir el yazısı fontuyla "doctor" yazar. "O" harfi yazılırken steteskop görseli kullanılarak mesleğe hoş bir atıfta bulunulur. Ürün; minik, kırmızı bir kalple sıcaklık, hediye sahibinin ünvanı ve ismiyle özgünlük kazanır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

 

 Doktor Taş Bardak Altlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Taş bardak altı üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Ürün ölçüleri 10x10cm dir.

Doktor Taş Bardak Altlığı Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış