Doktora Hediye

kategorisinde 655 adet ürün bulundu.

Doktora Özel Hediye Önerileri

Pandemi döneminde fedakarlıkları ile bir kez daha kalbimizi kazanan doktorlara hediye almanın tam zamanı! İster her zaman gittiğiniz doktorunuza, ister doktorluk mesleğini yapan bir yakınınıza… Bu kutsal mesleğin neferlerini hediyesiz bırakmayın! En ufak bir rahatsızlığımızda kapılarını aşındırdığımız, tüm şikayetlerimizi dinleyip bizi iyileştirmek adına gece gündüz demeden, hatta zaman zaman kendi sağlıklarını tehlikeye atacak kadar canını dişine takan bu meslek grubu, en iyi hediyeleri hak ediyor.

Uzun çalışma süreleri, nöbetler, ameliyatlar, günlük bakılması gereken onlarca hastanın karşılığında özel gününde şık bir hediyeyle mutlu edilen doktor fikri kulağa oldukça hoş geliyor! Peki doktora hediye nasıl seçilir?

Doktora Hediye Ne Alınır?

Doktora alınacak hediyeler denince kafanızda hiçbir şey canlanmıyorsa, “doktora ne lazım olur” sorusuna içinize sinen bir yanıt bulamıyorsanız arkanıza yaslanın ve sizler için hazırladıklarımızı inceleyin:

Doktorlar için şüphesiz en önemli şeylerden biri zamanlamadır. Ameliyat zamanlaması, hastaya müdahale zamanlaması, randevu saatleri, tetkikler ve doktoru ilgilendirecek hemen hemen diğer tüm süreçlerde zamanlama son derece kritik bir rol oynar. Bu nedenle muayenehaneye konulacak bir duvar saati, doktora alınacak hediyeler içinde en kullanışlılarından biri olabilir.

Doktor sevdiğimizin muayenehanesinde zaten saat varsa da hiç üzülmeyin, dekorasyon konusunda verebileceğimiz fikirler sınırsıza yakın! Kalıcı ve uzun ömürlü baskısı ve beton malzemesiyle kalemlik, her türlü çalışma ortamının demirbaşı olmaya aday. Kalemlik de olmazsa listemiz mouse pad, doğal taş baskı, bardak altı ve ofis yastığı ile her zevke ve bütçeye uygun şekilde uzayıp gidiyor!

Birbirinden Harika Doktor Hediyeleri

Alacağı hediyeyi daha da kişiselleştirmek isteyenler için doktora özel hediye seçenekleri de hazırladık; hem de onlarca! Doktor sevdikleriniz için alabileceğiniz kahve kupaları, yeri geldiğinde 24 saatten fazla çalışmak durumunda kalan pek çok doktor için hayati öneme sahip olabilir. İsmine ve branşına özel bir hediye onu uzun mesai saatlerinde motive tutacak ve yaptığı işin önemini bir kez daha ona hatırlatacaktır.

Buna rağmen ürünlerimiz sadece doktorlar için değil! Psikiyatristlerden diş hekimlerine; tıp öğrencilerinden intörnlere kadar tüm sağlık çalışanları için özelleştirilmiş ürünler, isterseniz dekoratif isterseniz her gün kullanıma uygun seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Hediyehanem’e gelin, kahraman sağlık çalışanlarımızla buluşması umuduyla sizler için hazırladığımız en özel doktor hediyelerini sizlerle ve sevdiklerinizle buluşturalım!

Devamını Göster