Ebelere Hediye Ajanda Not Defteri

kategorisinde 3 adet ürün bulundu.

Ebelere Hediye

Sağlık sektörü meslek mensuplarından biri olan ebeler, doğum esnasında doktora yardımcı olan, anne ve çocuk sağlığının korunması adına yürütülmekte olan hizmetlerde diğer sağlık personeli ile birlikte işbirliği içerisinde görev alan ve doktor olmayan yerlerde doğum yaptıran sağlık personelidir. Ebelerin görevleri ise, doktor olmayan yerlerde doğum yaptırmak, yeni doğum yapan annenin bakımını yapmak, hastanelerde doktora doğum esnasında yardımcı olmak, bazı kadın hastalıklarının tedavisinde doktor ile işbirliği içerisinde tedaviyi uygulamak, evlerde ya da sağlık kuruluşlarında kadınların hamilelik süresi boyunca sağlık kontrollerine yaparak gerekli tavsiyelerde bulunmak, normal dışı acil doğum vakalarının hastaneye gönderilmesinde çalışmak, sağlık kuruluşlarında altı yaşına kadar olan çocukların aşılarını yapmak, özel bakım gerektiren, postmatüre, prematüre, düşük doğum ağırlıklı ya da hasta bebekler de dahil olmak üzere yeni doğan bebek gözlemi ile bakımını yapmak ve aile planlaması ile ana çocuk sağlığı konularında kadınları eğitmek şeklindedir. Ebe olabilmek için, sorumluluk duygusu yüksek, tedbirli, şefkatli, titiz, disiplinli, temiz, düzenli, soğukkanlı, biyoloji konularında başarılı, insanlara yardım etmekten hoşlanan ve üst düzeyde genel yeteneğe sahip olmak gibi özellikleri taşıyor olmak gereklidir. Sağlık sektöründe çalışmakta olan ebelere hediye almak için ise aile yakını olup da özel gün kutlaması haricinde ki en önemli nedeniniz bebeğinizdir.

Sağlık Mensuplarından Olan Ebelere Hediye Alternatifleri,

Sağlık mensuplarından olan ebelere hediye almak için çok çeşitli nedenlere sahip olabilirsiniz. Doğum günü, özel gün kutlaması veya herhangi bir sebep olmaksızın sadece gününü güzelleştirmek için ya da doğumuzda yardımcı olarak bebeğinizi kucağınıza alabilmeniz de yardımcı olduğu için olabilir.

Ebelere alabileceğiniz hediye seçenekleri ise, mutfak gereçleri, kartvizitlik, çikolata, dekorasyon ürünleri, çiçek, anahtarlık, kahve fincanı ya da kupası, suluk, bez çanta veya doğal taş bileklik seçeneklerinden zevkine uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca tüm bu seçenekleri kişiye özel tasarımlar sayesinde incelikli ve üzerinde düşünülmüş bir hediyeye çevirerek, karşınızda ki kişiyi özel ve değerli hissettirebilirisiniz.


Ajanda Not Defteri

Kendiniz veya Sevdikleriniz için gerçekten faydalı olacak harika bir hediye arıyorsanız, kişiselleştirilmiş bir ajanda veya not defteri almayı düşünebilirsiniz. Haritaları, harika bilgileri ve notlarınızı düzenlemenin yanı sıra, bu önemli notaları tarihe göre organize etmeyi seven herkes için en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış tasarım ajanda seçenekleri büyük bir isabet olacaktır.

Yoğun iş tempomuzda çantalarımız veya çekmecelerimizde yer alan kaba standart estetik bir görünümü olmayan ajandalara mahkûm kalmaktayız. Kasvetli mat renkte, sıkıcı siyahlara bürünmüş veya lacivert kaba ajandaların yerini kendi tasarımınız olan sizi yansıtan bir ajanda not defteri ile değiştirmek istemez misiniz? Dahası, bu günlükler çok daha hassas bir şekilde sizi ifade edebilir, çünkü her birini kendi fotoğraflarınızla kişiselleştirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ajanda, sizin için çok özel bir yardımcı olabileceği gibi; arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz tarafından oldukça hoş karşılanacak bir hediye olacaktır. Tasarladığınız veya seçtiğiniz fotoğraflar ile hediyeyi vereceğiniz o şanslı kişinin sevinci, kişisel olarak hazırlanan bir hediye olduğu için duygusal önem kazanacaktır.

Kendi Ajandanı tasarla

Ajandalar, yılbaşı hediyesi olarak da çok popüler bir seçimdir çünkü herkesin bir yıl boyunca günlüğüne ihtiyaç duyduğunu tahmin etmek çokta zor olmayacaktır. Ancak, sıkıcı bir örneğini almak yerine kullanımı kolay tasarım araçlarımızı kullanarak sizin kendi isteğinize göre hazırladığınız bir ajandayı kullanmayı daha çok istersiniz.

Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için sıra dışı bir hediye seçeneği olan kişiselleştirilmiş ajanda yıl içinde elinizden düşmeyeceği gibi sevdiklerinizin sizi hatırlamasına ve hediye seçiminizde ki farklılık sayesinde aklında yer edeceksiniz.

Hediyehanem olarak sizin için hazırladığımız kişiselleştirilmiş ajanda kategorisi içinden dilediğiniz ürünü seçebilir Hediyehanem tecrübesi ve deneyimi ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Devamını Göster