Ebelere Hediye Kalemlik

kategorisinde 6 adet ürün bulundu.

Ebelere Hediye

Sağlık sektörü meslek mensuplarından biri olan ebeler, doğum esnasında doktora yardımcı olan, anne ve çocuk sağlığının korunması adına yürütülmekte olan hizmetlerde diğer sağlık personeli ile birlikte işbirliği içerisinde görev alan ve doktor olmayan yerlerde doğum yaptıran sağlık personelidir. Ebelerin görevleri ise, doktor olmayan yerlerde doğum yaptırmak, yeni doğum yapan annenin bakımını yapmak, hastanelerde doktora doğum esnasında yardımcı olmak, bazı kadın hastalıklarının tedavisinde doktor ile işbirliği içerisinde tedaviyi uygulamak, evlerde ya da sağlık kuruluşlarında kadınların hamilelik süresi boyunca sağlık kontrollerine yaparak gerekli tavsiyelerde bulunmak, normal dışı acil doğum vakalarının hastaneye gönderilmesinde çalışmak, sağlık kuruluşlarında altı yaşına kadar olan çocukların aşılarını yapmak, özel bakım gerektiren, postmatüre, prematüre, düşük doğum ağırlıklı ya da hasta bebekler de dahil olmak üzere yeni doğan bebek gözlemi ile bakımını yapmak ve aile planlaması ile ana çocuk sağlığı konularında kadınları eğitmek şeklindedir. Ebe olabilmek için, sorumluluk duygusu yüksek, tedbirli, şefkatli, titiz, disiplinli, temiz, düzenli, soğukkanlı, biyoloji konularında başarılı, insanlara yardım etmekten hoşlanan ve üst düzeyde genel yeteneğe sahip olmak gibi özellikleri taşıyor olmak gereklidir. Sağlık sektöründe çalışmakta olan ebelere hediye almak için ise aile yakını olup da özel gün kutlaması haricinde ki en önemli nedeniniz bebeğinizdir.

Sağlık Mensuplarından Olan Ebelere Hediye Alternatifleri,

Sağlık mensuplarından olan ebelere hediye almak için çok çeşitli nedenlere sahip olabilirsiniz. Doğum günü, özel gün kutlaması veya herhangi bir sebep olmaksızın sadece gününü güzelleştirmek için ya da doğumuzda yardımcı olarak bebeğinizi kucağınıza alabilmeniz de yardımcı olduğu için olabilir.

Ebelere alabileceğiniz hediye seçenekleri ise, mutfak gereçleri, kartvizitlik, çikolata, dekorasyon ürünleri, çiçek, anahtarlık, kahve fincanı ya da kupası, suluk, bez çanta veya doğal taş bileklik seçeneklerinden zevkine uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca tüm bu seçenekleri kişiye özel tasarımlar sayesinde incelikli ve üzerinde düşünülmüş bir hediyeye çevirerek, karşınızda ki kişiyi özel ve değerli hissettirebilirisiniz.


Değişmeyen Gelenek Kalemlikler

Hayatımıza her gün yeni bir teknolojik ürün girmekte. Günlük yoğunluğumuzu işlerimizi kolaylaştıran teknoloji ürünleri ne kadar artarsa artsın bazı eski eşyaların yerini alamıyorlar. Kalem ve kalemlikler de bunların başında gelmekte. Her ne kadar hayatımız artık dizüstü bilgisayarlar ve tabletler üzerine kurulu olsa da bazı notları almak için kalem hala bizim vazgeçilmezimiz durumunda. Gerek toplantılarda gerek günlük çalışma içinde bir not almak istediğimizde en kolay gelen araç olan kalemlerimizi arar gözlerimiz. Bu kadar sık kullandığımız kalemleri defter arasında masanın üstünde veya toplantı odalarında unutmamız ve onları aramaya koyulmamız iş yoğunluğumuz arasında bize ekstra zaman harcamamıza sebep olmakta bu sebeple kalemliklerin önemini bize sürekli hatırlatmaktadır.

Kişiye Özel Kalemlik Tasarımları

Kalemlikler de çağımıza ayak uydurdu var artık farklı tasarımlara sahipler. Günümüzde kişiye özel tasarımlar artık oldukça revaçta. İnsanlar sıradan eşyalar kullanmak yerine kendilerine özel bir eşyaya sahip olmayı tercih ediyorlar. Hediyehanem olarak meslek grupları, aile bireyleri ve sevgilileriniz için özel tasarımlı kalemlik modellerini sizlerin beğeninize sunuyoruz.

Kişiye Özel Kalemlikler Kimlere Hediye Verilir?

Sevgiliniz yeni işe başladı peki bir inşaat mühendisine ne hediye almayı düşünürdünüz ya da oğlu terfi eden bir baba için doğru hediye seçeneği hangisi olmalı veya iç mimar anneye ne hediye alacağınız konusunda hiç fikriniz yok mu? Endişe etmeyin Hediyehanem olarak hepsini sizin için hazırladık. Mesleğe özel hediyelere kişiye özel tasarım avantajını ekleyerek sevdiklerinize doğru hediyeyi bulma konusunda sizi epey rahatlattığımızı düşünüyoruz. Beğendiğiniz tasarımı seçin isim ve küçük notunuzu ekleyin hediyeniz hazır profesyonel ekibimiz kişiye özel hediyenizi hazırlayıp bıraktığınız adrese en kısa zamanda gönderecektir. Muhteşem hediyeye ulaşmak Hediyehanem avantajı ile işte bu kadar kolay size bundan sonra yapmanız gereken tek şey hediyeniz hakkında etrafınızdan gelecek olan övgüleri kabul etmek olacaktır.

Devamını Göster