Ebelere Hediye Kupa Bardak

kategorisinde 3 adet ürün bulundu.

Ebelere Hediye

Sağlık sektörü meslek mensuplarından biri olan ebeler, doğum esnasında doktora yardımcı olan, anne ve çocuk sağlığının korunması adına yürütülmekte olan hizmetlerde diğer sağlık personeli ile birlikte işbirliği içerisinde görev alan ve doktor olmayan yerlerde doğum yaptıran sağlık personelidir. Ebelerin görevleri ise, doktor olmayan yerlerde doğum yaptırmak, yeni doğum yapan annenin bakımını yapmak, hastanelerde doktora doğum esnasında yardımcı olmak, bazı kadın hastalıklarının tedavisinde doktor ile işbirliği içerisinde tedaviyi uygulamak, evlerde ya da sağlık kuruluşlarında kadınların hamilelik süresi boyunca sağlık kontrollerine yaparak gerekli tavsiyelerde bulunmak, normal dışı acil doğum vakalarının hastaneye gönderilmesinde çalışmak, sağlık kuruluşlarında altı yaşına kadar olan çocukların aşılarını yapmak, özel bakım gerektiren, postmatüre, prematüre, düşük doğum ağırlıklı ya da hasta bebekler de dahil olmak üzere yeni doğan bebek gözlemi ile bakımını yapmak ve aile planlaması ile ana çocuk sağlığı konularında kadınları eğitmek şeklindedir. Ebe olabilmek için, sorumluluk duygusu yüksek, tedbirli, şefkatli, titiz, disiplinli, temiz, düzenli, soğukkanlı, biyoloji konularında başarılı, insanlara yardım etmekten hoşlanan ve üst düzeyde genel yeteneğe sahip olmak gibi özellikleri taşıyor olmak gereklidir. Sağlık sektöründe çalışmakta olan ebelere hediye almak için ise aile yakını olup da özel gün kutlaması haricinde ki en önemli nedeniniz bebeğinizdir.

Sağlık Mensuplarından Olan Ebelere Hediye Alternatifleri,

Sağlık mensuplarından olan ebelere hediye almak için çok çeşitli nedenlere sahip olabilirsiniz. Doğum günü, özel gün kutlaması veya herhangi bir sebep olmaksızın sadece gününü güzelleştirmek için ya da doğumuzda yardımcı olarak bebeğinizi kucağınıza alabilmeniz de yardımcı olduğu için olabilir.

Ebelere alabileceğiniz hediye seçenekleri ise, mutfak gereçleri, kartvizitlik, çikolata, dekorasyon ürünleri, çiçek, anahtarlık, kahve fincanı ya da kupası, suluk, bez çanta veya doğal taş bileklik seçeneklerinden zevkine uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca tüm bu seçenekleri kişiye özel tasarımlar sayesinde incelikli ve üzerinde düşünülmüş bir hediyeye çevirerek, karşınızda ki kişiyi özel ve değerli hissettirebilirisiniz.


Ebelere Hediye Kupa Bardaklar

Sevdikleriniz için Kişiselleştirilmiş kupa bardak bir hediyenin ötesinde kendi duygularınızı da armağan ettiğiniz bir ifadesi olacaktır. Kupa bardaklar kişisel ifadeler hazırlayıp samimi bir mesaj vermek için harika bir yoldur. Kendi tasarımınızı Hediyehanem tasarım şablonlarını kullanarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Anneniz için güzel bir mesaj ve resim, iş arkadaşınız için bir tebrik ve sevgiliniz için bir kutlama hediyesini hazırlamak dakikalarınızı alacaktır.

Kahve ve çay tutkunu insanlar için ellerinden düşmeyen kupa bardaklar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Sürekli elimizin altında bulunan bu bardakları açıkçası umursamayız ancak üzerinde sizin hazırlayacağınız bir tasarım bulunan kupa bardak sevdiğiniz için farklı bir bakış açısı yaratacaktır. Sizin onun için hazırladığınız bu hediye her gün kullandığı ve sizi sürekli ona hatırlatan bir eşyaya dönüşecektir.

Kupa bardak tasarımları kulağa ilk başta zor gelebilir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde ki tecrübemiz sayesinde kolayca kendi tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Bir not ve seçeceğiniz bir fotoğrafı sitede ilgili alanlara ekleyin ve gerisini Hediyehanem’in profesyonel ekibine bırakın. En kaliteli ve en iyi işçilik ile arzu ettiğiniz muhteşem hediyeye ulaşmanız bu kadar kolay. Dayanıklı malzemeden yapılan kupalarımızın üzerine uzun seneler boyunca ilk halini koruyacak şekilde tasarımınızı yerleştiriyoruz. Bu sayede hediyeni yıllar boyunca unutulmayacak bir anı haline gelecektir.

Farklı bir hediye düşünüp aklınıza bir seçenek gelmiyorsa ilginç kupa bardak koleksiyonumuz size yaratıcı fikirler sunabilir. Bu yaratıcı fikirleri kendi mesajınız ve seçtiğiniz bir fotoğrafla tamamlayarak tam aradığınız gibi bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Herkes kişiselleştirilmiş kupa bardakları sever. İster kahve, çay, sıcak kakao isterse en sevdikleri sıcak içecek olsun, isminin ya da özel bir mesajın, sevdiği bir kişinin resmiyle birleştiği kişiselleştirilmiş bir kupada sunulduğu zaman, bu içeceği daha da özel kılar.

Devamını Göster