Eczacı Masa Saati
Eczacı Masa Saati Eczacı Masa Saati

Eczacı Masa Saati

Ürün Kodu
116A5M1F
Yorumlar (1)
% 00 indirim
85,00
66,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 12 - 15 Aralık
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Boyutlar
16x30 cm
Ürün Açıklaması

Zaman, hepimizin dikkat ettiği bir unsurdur ki, günlük hayatta en çok baktığımız şey nedir? Diyecek olursak, açık ara saat cevabını alırız. O halde birisine saat hediye etmek, kullanışlı bir hediye vermek sonucunu doğurur. Pekiyi, verdiğimiz hediye aynı zamanda kişiye özel bir ürün olamaz mı? Örneğin Eczacı Masa Saati ürünü ile bir eczacıya iyi bir hediye vermiş olmaz mıyız? Üzerinde hem mesleğini ifade eden veriler hem de ismi yer alan bir ürünü hediye olarak almak, her eczacının hoşuna gidecek bir seçim olacaktır.

Hediyehanem.com, kaliteli hediyelik eşyaları kişiye özel biçimde tasarlayıp, adresinize gönderiyor. Siz de sevdiklerinize, yakınlarınıza ve iş arkadaşlarınıza anlamlı heidyeler vermek isterseniz, ürünlerimizi mutlaka inceleyiniz. Örneğin, Eczacı Masa Saati ürünü verebileceğiniz değerli hediyelerden bir tanesi olabilir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Eczacılık, kadın veya erkek ayrımı bulunmayan bir meslektir. Bu nedenle Eczacı Masa Saati ürünü için bir cinsiyet ayrımı söz konusu değildir. Ürün yapısı itibariyle ilk bakışta romantik bir hediye de olmadığı için iş ilişkilerimiz olan eczacılara veya mahallemizdeki eczacıya verebileceğimiz bir hediyedir. Tabii eczacı; eşiniz, bir akrabanız veya sevgiliniz ise anlamı değişecektir.

 Hediye Zamanı

Eczacı Masa Saati; Sağlık görevlilerine hediye vermek istediğiniz herhangi bir zamanda tercih edebileceğiniz bir üründür. Eczacıya ne hediye edilir sorusunun cevabı oldukça kısıtlı olsa da, Eczacı Masa Saati ürünü bu alanda seçebileceğiniz güzel hediyelerdendir. Ürünü herhangi bir zamanda verebileceğiniz gibi, eczacının size olan yakınlığına bağlı olarak özel gün hediyeleri içerisinde de değerlendirebilirsiniz.

 Ürün Özellikleri

Aynı zamanda bir isimlik olan Eczacı Masa Saati; dikdörtgen bir zemine sahiptir. Ortadan ayrılan ürünün sağ tarafında meslek ve isim bilgileri yer alırken, sol tarafta mekanik saat yer alır. Ürün kişiye özel hazırlanan ürünlerdendir.

Teslimat Süresi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir. Ürünün üzerine yazılacak isimi ürün ekranında dikkatli girmeniz gerekir, zira bu işlemin geri dönüşü yoktur.

Eczacı Masa Saati Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Çok güzel ve kalite bir üründü :)
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Ankara
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel