Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak
Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak

Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116UOQUC
Yorumlar (1)
% 00 indirim
39,90
29,99
Favorilerime Ekle
Renk Seçenekleri
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    150 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak her tür meslek grubu için uygun olabilecek bir hediye çeşididir. İş yerinde, ofiste, eczanede insanların olduğu her yerde kullanılabilecek, ihtiyaç duyulabilecek bir üründür. Eczane Teknikeri Kupa Bardak - Kırmızı, eczane teknikerleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde en sıcak etkiyi ortaya çıkarabilen benzersiz bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri sınıfında yer alan kişiye özel hediyeler; elbette öncelikle bu mesleğin mensuplarını hedefler. Meslek mensubunun sizin yakınınız olması gerekmez, bir şekilde alakalı olduğunuz, hayatı paylaştığınız birine bu hediyeyi verebilirsiniz. Eczacı teknikeri olan herhangi birisine herhangi bir maksatla Eczane Teknikeri Kupa Bardak - Kırmızı ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün  eczacı teknikerlerine yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Eczane Teknikeri  Kupa Bardak - Kırmızı ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu kırmızı renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda sağlıkla ilgili küçük bir imge, altında ise "eczane teknikeri" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise kişinin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Kupa bardağınızın ömrünü artırmak için direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Eczane Teknikeri Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
KALİTELİ VE AYNI BURADA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ FİYATI DA DİĞER YERLERE GÖRE DAHA UYGUN
AYŞE NUR ÇAVDAR
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel