Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak
Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak

Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116VU4DU
Yorumlar (2)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Ürün Açıklaması

Hediye vermeyi seviyorsanız, meslek hediyeleri hakkında bilginiz de vardır muhakkak. Ama, ne kadar deneyimli olursanız olun, elektrik elektronik mühendisinin mesleği ile ilgili detayları bilmiyorsanız, ona meslek hediyeleri alamazsınız. Pekiyi bize kulak vermeye ne dersiniz. Zira ona mesleği ile ilgili kişiye özel hediyeler verirken, meslekte kullanacağı ürünleri tercih etmek durumunda değilsiniz. Mesela Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak ürününü hediye ederek, tam olarak bir meslek hediyesi vermekle birlikte kişiye özel hediyeler içerisinden de seçim yapmış olursunuz. Alacağınız meslek hediyesi ille de mesleğin icrasına yönelik olmak durumunda değildir. Mesleği ifade eden bilgilerin yer aldığı veya mesleği sembolize eden hediyeler de mesleki hediyeler içerisinde yer alır.

Ayrıca Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak ürünü, kişiye özel hediyeler içerisindedir. Yani, bu hediye her yerde bulunmaz ve sıradan bir ürün değildir. Tamamen ilgili kişinin özelinde imal edilir. Bu şekilde temin edilen hediyelerin etkisinin basmakalıp hediyelerden çok daha fazla olacağını tahmin edebilirsiniz. Zira Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak ürünü için emek verir ve ona özel hazırlarsınız.

Son olarak ürünün hedef kitlesine değinelim. Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak; elektrik elektronik mühendisi olan veya olmasına çok az kalmış öğrencilere hediye edilebilir. Kadın veya erkek olması fark etmeksizin herkes için son derece uygun bir üründür.

Özellikleri:

Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak; porselen bir kupadır ve yüksek kaliteli materyalden imal edilmiştir. Fabrikasyon olarak ürünün iç yüzeyi ve kulpu kırmızı renkli, dışı beyaz renklidir. Üzerinde elektrik elektronik mühendisi mesleğini sembolize eden metin ve görseller bulunan ürünün her iki yüzünün en altına isim yazılır.Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Elektrik Elektronik Mühendisi Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Çok teşekkür ederim çok beğendim emeğinize sağlık 🎁😊😊
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Çok kısa sürede geldi tam da resimdeki gibi ellerinize sağlık bu aldığım 3.kupa
Tevfik Yıldız
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Kütahya
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 4-6 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel