Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak
Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak

Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak

Ürün Kodu
1167MT1H
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
49,99
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Turuncu
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Elektrik - Elektronik Mühendislerine Hediye edilebilecek orjinal, meslek temalı kişiye özel ürünler nerde bulunur hiç bilmiyorum diyorsanız; hediyehanem.com aklınıza yatacağına inandığımız pek çok hediyelik eşyayla karşınızda. "Çay içmeden çalışamayan bir mühendise hediye olarak elbette kupa bardak almak istiyorum ama kesinlike çok farklı ve özel olmalı." düşüncesindeyseniz, Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak 001 ürününü hiç kararsızlığa düşmeden alabilirsiniz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Eşinize, sevgilinize, arkadaşlarınıza mesleğiyle ve ismiyle dizayn edilen bir kupa bardak armağan ederek, çalıştığı şirkette çayını, kahvesini yudumlarken herkesin dikkatini çekmesini, kendisini özel hissetmesini istiyorsanız Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak 001 ürünüyle bunu başarmanız mümkün. Meslek Hediyeleri, vaktinin ve enerjisinin çoğunu mesleğini icra ederken harcayan ve işinden zevk alan kişilere alınacak en manalı hediyelerdir. Bu güzel kupa bardak kadın, erkek mühendislerin tümünün beğeneceği bir üründür. 

Hediye Zamanı

 3 Mayıs Dünya Elektrik Elektronik Mühendisleri Günü yahut 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü' nde hediye edilmesi büyük sevinçle karşılanacak Elektrik Elektronik Mühendisi Kupa Bardak 001 ürünü yakınlarınızın doğum günlerinde veya diğer özel günlerde de hediye edilebilir.

Ürün Özellikleri

Dış rengi beyaz, iç ve kulp rengi turuncu renktedir. Üzerindeki yazılarda da kullanılan turuncu rengi bardağın havasına tatlı bir sıcaklık katmaktadır. Süblimasyon tekniğiyle, çift taraflı baskıyla hazırlanan ürün Electrical Electronics Engineer yazısı ve hediye sahibinin ismiyle tasarlanır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Elektrik Elektronik Mühendisi Turuncu Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış