Elementler Duvar Saati Cam Duvar Saati
Elementler Duvar Saati Cam Duvar Saati

Elementler Duvar Saati Cam Duvar Saati

Ürün Kodu
117BOTKN
Yorumlar (1)
% 00 indirim
76,00
59,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 18 - 21 Eylül
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Çap
29 cm
Kullanılan Malzeme
Cam
Ürün Açıklaması

Kimya bölümünden mezun olmak üzere olan sevgilinize anlamlı bir mezuniyet hediyesi almayı mı düşüyorsunuz? Yoksa okulda en sevdiğiniz öğretmeniniz olan kimya öğretmeninize Öğretmenler Günü' nde hoş bir hediye vererek hayatınız boyunca unutmayacağınız bir öğretmen olduğunu mu vurgulamak istiyorsunuz? Tüm bunları gerçekleştirmenizi sağlayacak harika bir önerimiz var: Elementler Kişiye Özel Renkli Cam Duvar Saati.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kimya öğretmeniniz, kimya mühendisi babanız, kimya bölümünden yeni mezun arkadaşınız için özel tasarıma sahip  Elementler Kişiye Özel Renkli Cam Duvar Saati ideal bir hediyedir. Saatin üzerindeki kimya laboratuvarına ait objeler, her rakamın altında bir element isminin yazması ve hediye sahibinin ismine özel tasarlanması ürünün beğenilmemesini imkansızlaştıran niteliklerdir.

Hediye Zamanı

Sevdiklerimize hediye vermek için özel bir zamanı beklememize hiç gerek olmadığından Elementler Kişiye Özel Renkli Cam Duvar Saati kimya alanında görev yapan kişilere dilediğiniz zaman hediye edebileceğiniz orjinal bir hediyedir. Elementler Kişiye Özel Renkli Cam Duvar Saati Öğretmenler Günü, doğum günü gibi özel günlerde de tercih edilebilir bir alternatiftir.

Ürün Özellikleri

Cam malzemeden üretilen Elementler Kişiye Özel Renkli Cam Duvar Saati süblimasyon baskı tekniği kullanılarak hazırlanır. Her rakamın altına bir element simgesi denk gelecek şekilde, kişinin ismine özel tasarlanır. Saatin tam ortasında kimya temalı görseller yer alır. Saatin tasarımı hayli renkli ve eğlencelidir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

 

Elementler Duvar Saati Cam Duvar Saati Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
hızlı kargo,güvenli paketleme,görselden daha güzel görünen ürün :) teşekkürler
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel