Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003
Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003

Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003

Ürün Kodu
117WO8G0
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
39,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Bu yıl bir değişiklik yapayım da sevgilime romantik hediyeler, giyim-kuşam, parfüm gibi standart ürünler almak yerine yeni başladığı işinde kullanabileceği, meslek hediyeleri kategorisinden bir kupa bardak alayım diyorsanız; Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 ürünü tam almaya niyetlendiğiniz tipte bir hediye diyebiliriz. Kalpli kulpuyla sevginizden izler taşıyan bu şık kupa bardak kişiye özel ürün olarak da en anlamlı hediye olma iddiasını zorluyor. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kulpu kalpli diye bu harika kupayı sadece sevgilinize hediye edebilirsiniz diye bir şart yok tabii ki. Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 farklı tasarımı, uyum içinde dans eden renkleriyle arkadaşlarınız için de anneniz, eşiniz veya meslektaşlarınız için de Endüstri Mühendislerine Hediye edilebilecek en işlevsel hediyelerdendir.

Hediye Zamanı

22 Eylül Endüstri Mühendisleri Günü Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 ürünüyle akılları baştan almak için en uygun gün bizden söylemesi. Düşünsenize mesleğinizle ilgili en özel günde hatırlanmak ve üstüne bir de hediye almak unutulmaz bir jest olacaktır. Bu eşsiz kupa bardak tabii ki doğum günü hediyesi olarak da verilebilir.

Ürün Özellikleri

Kadın Endüstri Mühendisleri için tasarlanan içi ve kulpu kırmızı, dışı beyaz ürün, süblimasyon baskı kalitesiyle, çift taraflı baskıyla hazırlanır. Estetik görseller eşliğinde yazılan Endüstri Mühendisi unvanı ve mühendisin isim bilgileriyle dizayn edilir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Endüstri Mühendisi Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış