Kar Küresi

kategorisinde 19 adet ürün bulundu.

Kar Küresi Hediye Seçenekleri

Elinizde aşağı yukarı ya da sağa sola hareket ettirdiğinizde içindeki köye,dağa, herhangi bir objeye kar yağdıran kürecik.  Kar küresi içerisindeki objeler tek çeşit değildir. Sizin hayal gücünüz kadar zengin çeşitte obje bulunabilmektedir. Kar küresi içindeki obje çeşitlerini hediyehanem.com kar küresi kategorisinde inceleyebilirsiniz.  Kar küresi hediye seçenekleri incelendiğinde mevsim hep kıştır ama kışın sıcak yüzü görünür. Kar küresi içerisindeki objeler ve kış bir araya geldiğinde kışın soğuk yüzü kaybolur, yaz havasında kış sıcaklığı ortaya çıkar. Kar yağan modellerde ise hep huzur vardır. Sanki kar yerine huzur yağmaktadır. Kar küresi hediyesi çok anlamlı ve kalıcıdır. Sevdiklerinize huzuru ve hayalenizdeki mutluluğu sunmanın en etkili yoludur.

Her kar küresi farklı bir temaya sahiptir. Aslında her faklı model farklı bir dünyayı anlatır. Biraz daha irdelendiğinde insanlar ile benzerlik gösterdikleri anlaşılır. Her insan farklı bir dünyadır. Yalnız insan yaşadığı acıları ya da içerisinde kopan fırtınaları pek dışarı aksettirmez. Her şey yolundaymış gibi güzel görüntüler verir. İçerisinde kopan fırtınalar dışarıya tebessüm olarak yansır. Kar küresi de içerisinde kopan fırtınaları çok tatlı bir görüntüye çevirir. Her insan kendi dünyasını kar küresinde bulabilmektedir. Bir çok kişi için kar küresi hediyesinin çok değerli olmasının sırrı budur. Yıllarca saklanıp kolleksiyonu yapılan kar küreleri zamanı geldiğinde sakladığı hatıraları ve alındığı yılların yaşam öyküsünü yeniden anımsatır insana.

Kar kürelerini en çok yeni yıl gelmeye yakın zamanlarda görürüz. Peki neden? Kar küresi birer umudu, geleceğin hayalini barındırdığı için en çok yeni yıl arafesinde görülür. Kısacası kar küreleri insana yeni bir başlangıç umudunu ve yeni bir umudun hikayesini anlatmaya çalışırlar. 

Bazı kar küresi modellerini aşağıya listeleyerek hayallerimizi ve umutlarımızı onlarda bulmaya çalışalım:

  • Romantik aşıklar müzikli kar küresi
  • Hayatı paylaşan sevgililer kar küresi
  • Nostaljik kış masalı romantik çift , müzikli kar küresi
  • Nostaljik dikiş makinesi, ışıklı ve müzikli kar küresi
  • Motosikletli romantik çift orta boy kar küresi

Sadece bu modellerin olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Daha fazla kar küresi hediye modellerini hediyehanem.com vitrinlerinde inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster