Masa Üstü İsimlik

kategorisinde 21 adet ürün bulundu.

Hediyelik Masa Üstü İsimlik Tasarımları

Masa üstü isimlik, özellikle masa başında çalışan kişiler için şık bir hediye olarak karşımıza çıkıyor ve çeşitli özel zamanların en doğru hediyesi olarak değerlendiriliyor. Mesela, öğretmenler günü, öğretmeninizin branşına uygun olarak masa üstü isimlik hediye etmeniz için uygun bir zaman olacaktır. Ayrıca aynı şekilde rütbeli asker yakınlarınız için de bu tür bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Öyle çok özel tasarım söz konusu ki bu ürün grubunda, doktor, avukat, hemşire, mühendis, gayrimenkul danışmanı ve psikolojik danışman gibi farklı meslek grubu çalışanlarına uygun tasarımlar ile de karşılaşılabiliyor. Masa üstü isimlik modelleri ile her meslek grubu çalışanına, kendisini de işini de değerli hissettirecek bir alternatif söz konusudur. Meslek hediyeleri kategorisine en uygun hediye olan masa üstü isimlik, anneye hediye ve babaya hediye kategorilerinde de yer alıyor. Bu ürün anneye doğum günü hediyesi olabilir ya da babaya doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Arkadaşa doğum günü hediyesi, eşe doğum günü hediyesi kategorileri için de hoş bir tercih olacaktır. Masa üstü isimlik, çalışma arkadaşlarınıza ve eşinize hediye almak istediğiniz de seçebileceğiniz bir alternatif. Aynı zamanda çok sevdiğiniz kardeşinize de işe yeni başlaması sonucu böyle bir hediye alarak sürpriz yapabilirsiniz. Doğum günü hediyeleri, sevgiliye hediye gibi kategorilerin de en sevilen hediyelik ürünlerinden biridir.

Masa Üstü İsimlik Modelleri ve Özellikleri

Masa üstü isimlik tasarımlarında ilk göze çarpan detay, her meslek için özel bir çalışma yapılmış olması ve o mesleğe özel bir tasarımın ortaya çıkarılmış olmasıdır. Kaliteli bir baskı yöntemi ile yapılan renklendirme, mesleğin yanı sıra hediye sahibinin anı da barındırıyor. Yani kişi bu isimlik ile sadece ismini masasında sergilemeyecek, aynı zamanda yaratıcı ve dikkat çekici bir dekor ürününe sahip olacak. Masa üstü isimlik alternatifleri arasında yer alan ürün, taş malzemeden üretilmiş olması sebebi ile de farklılaşıyor. Metal, ahşap ya da farklı bir malzemeden üretilen masa üstü isimlik alternatiflerini tercih edebilirsiniz elbette ama son zamanların gözde dekor ürünü malzemesi olan taş, mekâna kattığı güzellik ile tercih edilmelidir. Masa üstü isimlik modellerinden bazıları ise şöyle; Avukat tasarımlı taş masa üstü isimlik, Psikolojik danışman taş masa üstü isimlik, Çocuk gelişimi uzmanı taş masa üstü isimlik, Polis taş masa üstü isimlik, İnşaat Yüksek Mühendisi Taş İsimlik ve daha da fazlası bu kategoride yer alıyor.

Masa Üstü İsimlik Online Siparişi

Masa üstü isimlik modelleri genel olarak, yeni işe başlayan, ilk işine başlayan ya da işinde terfi alan kişiler için tercih edilen bir hediye. Bunun yanı sıra doğum günü, öğretmenler günü ya da dünya doktorlar günü gibi farklı zamanlarda da tercih edilebilir. Masa üstü isimlik farklı günlerin ve olayların bir sonucu olabilir, güzel anılarınıza ortaklık edebilir. Çevrenizdekilere farklı bir sürpriz yapmak, bilindik hediyelerden uzak durmak isterseniz, seçiminiz bu tür bir masa üstü isimlik tasarımlarından yana olabilir. Bu tasarıma ulaşmanın kolay olduğunu da unutmamalısınız. Online alışveriş fırsatları sizi bekliyor. Masa üstü isimlik modelleri,  online sistemde her detayına kadar incelenebilir ve kullanacak olan hediye sahiplerinin kişisel beğeni göre seçilebilir. Bu son derece şık ve güzel ürünleri istediğiniz tasarımda sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz meslek ve isim bilgisi ile renkli modelleri sipariş verebilir, online sipariş avantajlarından faydalanabilirsiniz. Online alışveriş yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu tüm ayrıntıların yer aldığı internet sitemiz üzerinden böylesi harika masa üstü isimlik modelleri almak sizleri de son derece memnun edecektir.

Devamını Göster