Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak
Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak

Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116QEYEM
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan öğretmenlerimize hediye almak istediğimizde seçeneklerimiz oldukça kısıtlıdır. Öğretmenlerimizin nelerden hoşlandığını, beğenilerini, zevklerini tam olarak bilemediğimiz için işin kolayına kaçıp, sıradan hediyelere yöneliriz ve bu hediye genellikle bir demet çiçek olur. Oysa sizin için çok değerli olan öğretmeniniz için hediyehanem.com adresinden kişiye özel olarak hazırlatacağınız bir kupa bardak ayrıcalıklı bir hediye olacaktır. Fen ve Teknoloji Öğretmeniniz için bir hediye almayı düşünüyorsanız Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kupa Bardak - Kırmızı kullanışlı ve özel bir hediye alternatifidir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Mesleğe yönelik hediye almayı düşündüğünüzde hediyehanem.com ürün çeşitliliği ve kalitesiyle imdadınıza yetişecektir. Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kupa Bardak - Kırmızı branşı Fen ve Teknoloji olan tüm öğretmen tanıdıklarınız için uygun bir hediyedir. Ürünün isme ve mesleğe özel tasarlanması değerini ve etkileyiciğini arttırmaktadır.

Hediye Zamanı

Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kupa Bardak - Kırmızı ürününü Fen ve Teknoloji Öğretmeni olan babanıza veya arkadaşınıza doğum gününde hediye edebileceğiniz gibi, çok sevdiğiniz ve saydığınız öğretmeninize öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ürün beyaz porselen üzerine süblimasyon baskı yöntemiyle hazırlanır. Görselliğiyle oldukça göz dolduran Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kupa Bardak - Kırmızı üzerinde Fen ve Teknoloji Öğretmeni yazısı ve hediye alacağınız kişinin ismi yer alır. Ürünün iç rengi ve kulbu kırmızıdır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Fen ve Teknoloji Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış