Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak
Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116FOKX6
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

 Her türlü iş yerinde, ofiste kupa bardak gün içinde insanların sıkça kullandığı, ihtiyaç duyduğu bir araçtır. Soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kullanışlı olması tercih edilme oranını artırır. Fizik Öğretmeni Kupa Bardak - Siyah ürünü, fizik öğretmenleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan kupa bardak, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanda en çok memnuniyet sağlayan bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Hediyeyi vereceğiniz insanın sizin çok yakın biri olması gerekmez. Sizinle her hangi bir şekilde ilişkili olan, hayatı paylaştığınız, aynı okulda çalıştığığnız fizik öğretmeni arkadaşınıza Fizik Öğretmeni Kupa Bardak - Siyah ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün fizik öğretmenlerine yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Fizik Öğretmeni Kupa Bardak - Siyah ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza, öğretmenler gününde ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu siyah renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda fizik dersi ile ilgili küçük bir imge, altında ise "FİZİK öğretmeni" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise öğretmenin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı direk güneş ışığından muhafaza ederek daha uzun zaman şık kalmasını sağlamış olursunuz.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Fizik Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış