Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara)
Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
116TTFY1
Yorumlar (1)
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Fizyoterapistler, boynunu tutamayan bebekler gibi doğuştan gelen sorunlardan tutun da geçirdiği felç sonucu yürüme yetisini kaybeden insanlara kadar pek çok meşakkatli sağlık problemine deva olan sağlık görevlileridir. Kas ve eklemlerdeki ağrılardan hayatı kabusa dönen insanların da imdadına koşarlar. Sağlığımız için bu kadar vazgeçilmez olan fizyoterapist tanıdıklarımıza kişiye özel ürün olan Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) armağan ederek hayatımızda sahip oldukları yerin önemini gösterebiliriz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kadın veya erkek cinsiyeti ne olursa olsun fizyoterapist olarak meslek hayatını sürdüren veya mesleğe ilk adımlarını atan kişilere Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) ürününü hediye edebilirsiniz. Fizyoterapist olan annenizin, arkadaşınızın, sevgilinizin, eşinizin veya sağlık hizmeti aldığınız fizyoterapistinizin bu işlevsel hediyeye karşısında hoşnut olmaması imkansızdır. 

Hediye Zamanı

Fizyoterapistlik mesleğiyle uğraşan sevdiklerinize veya hayatınıza önemli dokunuşlar yapan fizyoterapistinize mesleğine verilen değerin vurgulandığı 8 Nisan Fizyoterpistler Günü' nde Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) ürününü hediye etmeniz mutluluk verici bir jest olur. Doğum günü ve Anneler Günü hediyesi, teşekkür hediyesi olarak da uygun bir üründür.

Ürün Özellikleri

Metal malzemeden üretilen ve 500 ml hacme sahip olan bu ürün beyaz renktedir, kapağıysa siyahtır. Üzerinde fizyoterapist ünvanı, çeşitli egzersiz figürleri ve hediye sahibinin ismi yer alır. Özellikle iş hayatında içecek ihtiyacını karşılamak için, hediye sahibi her an yanında taşıyabileceğinden çok işine yarayacaktır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Fizyoterapist Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Beklediğimden çok daha kaliteli ve güzel bir ürün. Aldığım ikinci ürün, ürün kalitesi ve gönderi yapılırken uygulanan hassasiyetten çok memnunum. Teşekkürler.
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: Karabük
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel